Ad

FOTOĞRAF SERGİSİ

92163

İzmir’in ve ülkemizin en köklü ve en uzun soluklu fuarı olan ve bu yıl 88. kez kapılarını açacak olan İzmir Enternasyonel Fuarı’nda Kemeraltı Sokağı da yer alacak.

TARKEM Tarihi Kemeraltı İnşaat Yat. Tic. A.Ş.’nin girişimleriyle açılacak olan Kemeraltı Sokağı'nda, 6 Eylül - 15 Eylül tarihleri arasında derneğimiz İFOD da "Kemeraltı, Basmane ve Kadifekale" Fotoğraf Sergisiyle Uzun Havuz'daki fuar alanında yerini alacak.

Üyelerimize ait 38 fotoğrafın ve İtalya'dan kardeş derneğimiz Cupolone Fotoğraf Klübü üyelerine ait 9 adet fotoğrafın sergileneceği alanda yine tüm gün izlenebilecek olan "Kemeraltı, Basmane ve Kadifekale" adlı fotoğraf gösterisi de yer alacak.

İFOD ve Cupolone üyelerine ait 47 fotoğraf 9 Eylül Pazartesi akşamı 19.30 20.00 saatleri arasında Kemeraltı Sokağındaki sergi alanında "açık arttırma" usulü ile TARKEM tarafından toplantıda bulunacak işadamlarına ve tüm katılımcılara Ege Orman Vakfı'na fidan bağışı için satışa sunulacaktır.

Ayrıca Derneğimiz İFOD da bir sivil toplum örgütü olarak ve ilgi alanı olan fotoğrafı kullanarak görsel bir farkındalık yaratma amacı ile “YEŞİLE ÇAĞRI” adı altında bir sergi/enstelasyon çalışması hazırladı. Temsili boş bir ağaç maketine, üyelerimizin gönderdiği fotoğrafların fidan bağışı yapan kişiler tarafınca asılması şeklinde planlanan interaktif sergiye katılımınızı ve Ege Orman Vakfı'na fidan bağışı için desteklerinizi de bekleriz.

Standımız 6-14 Eylül tarihlerinde 16.00 24.00 saatleri arasında, 15 Eylül Pazar günü ise 16.00 19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır.

 
Ad

Yorum Yaz