Ad

Aşkın Kozzy Hali

83462

Her yıl sevgililer gününde düzenlediği etkinliklerle ziyaretçilerini unutulmaz anlar yaşatan Kozzy AVM, bu yılda ziyaretçilerini unutamayarak sevgililer gününe özel düzenlemiş olduğu ‘Flash Mob’ etkinliğiyle aşkına anlam katmak isteyen tüm ziyaretçilerini renkli ve eğlence dolu bir etkinliğe davet ediyor. 

Şık ve modern mimari konsepti ile yaşamdan keyif alanların ortak buluşma noktası olanKozzy AVM, sevgililer gününü dolu dolu geçirmek ve aynı zamanda aşkına anlam katmak isteyen tüm ziyaretçilerini renkli ve eğlence dolu bir gün geçirmeye davet ediyor.

Aşkın simgesi haline gelen Tango, Vals ve Bachata danslarıyla ziyaretçilerini aşk dolu dakikalar yaşamaya davet eden Kozzy AVM14 Şubat gününe özel ‘Flash Mob’ tongo dans etkinliği ve eros interaktif fotoğraf çekimi ile sevgililer gününü unutulmaz kılacak. 4 Farklı çiftin 4 farklı alanda gerçekleştireceği performanslarla gerçekleşecek olan etkinliğe AVM ziyaretçileri de katılabilecek. 14 Şubat Perşembe günü saat 16.30 da başlayacak olan ‘Flash Mob’ etkinliği Kozzy AVM’ de Latin rüzgarları estirecek.

Ad

Yorum Yaz