Ad

Koleksiyon’dan yılbaşına özel anlamlı hediye önerileri

77528
Ad

Yaşam alanlarına yönelik mobilyadan aksesuara, tekstilden aydınlatmaya geniş bir ürün seçkisini kullanıcılarının deneyimine sunan Koleksiyon, yeni yıl için tasarımdan vazgeçmeyenlere özel seçenekler sunuyor.

Yüksek kaliteyi zarif tasarımlarla birleştiren Koleksiyon, birbirinden şık ve fonksiyonel ürünleriyle yaşam alanlarında, ofislerde yerini alırken yeni yılda her anı ölümsüzleştirecek tasarımlar sunuyor. Sevdikleriniz ve kendiniz için yeni yılı karşılama hediyesi olarak tercih edeceğiniz Koleksiyon tasarımları, hikayeleriyle kullanıcısına yeni anlamlar kazandırıyor.

Koleksiyon’un, tasarımdan vazgeçmeyen kullanıcılar için sunduğu zengin seçeneklerle yeni yılda; aşk, bereket, yol, haber, güç, şans simgeleri ve yedi kenarlı tabağıyla çayın tadını bir başka hissedeceğiniz Mislina Çay Takımı, herkese hediye edilebilecek seçenekler arasında yer alıyor.

Geleneği vurgulayan klasikleşen modeliyle ikonik bir tasarım olan, İstanbul Tiryaki Çay Setleri farklı renk tabak seçenekleriyle Koleksiyon mağazalarında en beğenilen hediye alternatifleri arasında sunuluyor. Kahvenin hatrını daha da artıracak; semazen eteğine benzeyen ve kolay tutuş imkanı sağlayan beyazın zarafetinin eşlik ettiği Kaffa Türk Kahvesi Takımı, sevdiklerinize en anlamlı yeni yıl hediyelerinden biri olmaya aday.

Yılbaşı akşamının ışıltılı ortamına uyum sağlamak için tercih edebileceğiniz seramik mumluklar ile yaşam alanlarınıza aydınlık ve dinlendirici bir atmosfer sağlayabilir.

Sevdiklerine giyilebilir kişisel hediyeler vermeyi tercih edenler için, Hatay’da 1936'dan bu yana ipek üretimiyle birlikte el dokumacılığını da sürdüren aile tarafından üretilen Tülü Şal şık bir tamamlayıcı olacaktır.

Koleksiyon’un bu yıl tasarladığı masaüstü ürünleri arasındaki deri/ keçe ofis aksesuar çeşitleri bulunan kalemlik ve kartlıkları da çalışanlar için hediye alternatifleri olabilir. Yeni yıla başarıyla başlama temennisiyle hediye edilebilecek kullanışlı ve şık deri/keçe ofis aksesuarları mobilyalardan artan deri ve kumaş parçalarının artıklarıyla üretilerek geri dönüşüme faydalı ve sürdürülebilir bir hediye imkanı sunuyor.

Yeni yıla özel birçok tasarıma Koleksiyon mağazalarından ve shop.koleksiyon.com.tr adresinden ulaşabilir, Enflasyonla Topyekün Mücadele programı kapsamında yapılan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Ad

Yorum Yaz