Ad

‘Sürdürülebilir İş Ödülleri’ için heyecan dorukta

75772

Başarılı sürdürülebilir iş modellerini ödüllendirmek amacıyla bu yıl beşincisi düzenlenen Sürdürülebilir İş Ödülleri için nefesler tutuldu. Türkiye’nin önde gelen isimlerinden oluşan 35 kişilik jürinin 2. değerlendirme süreci titizlikle devam ederken, 17 Ekim Çarşamba akşamı yapılacak ödül töreninde hangi şirketlerin sahneye çıkacağı merakla bekleniyor.

Sürdürülebilir İş Ödülleri için başvuruların tamamlanmasıyla birlikte, Türkiye’nin önde gelen isimlerinden ve akademisyenlerden oluşan 35 kişilik jürinin 2. değerlendirme süreci başladı. Şirketlerin Karbon ve Enerji Yönetimi, Su Yönetimi, Sosyal Etki, Sürdürülebilirlik İletişimi, İş birliği, Tedarik Zinciri Yönetimi, Atık Yönetimi, Çeşitlilik ve Dahil EtmeStart-Up, Sürdürülebilirlik RaporuSürdürülebilir İnovasyonYılın Sosyal Girişimi, Kadının Güçlendirilmesi ve Çalışan Katılımı/Bağlılığı kategorilerinde başvuru yaptığı yarışmanın kazananları, bu titiz değerlendirmenin ardından belli olacak.

Her bir kategorinin kazananı 17 Ekim Çarşamba akşamı Fairmont Quasar İstanbulOteli’nde düzenlenecek ve seçkin bir davetli topluluğunun hazır bulunacağı görkemli törende ödüllerini alacak.

 

İş dünyasına örnek oluşturmak amaçlanıyor

‘Sürdürülebilir İş Ödülleri’ sosyal, ekonomik ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan başarılı projeleri geniş kitlelerle paylaşarak Türkiye’de sürdürülebilirlik dönüşümünü teşvik etmeyi amaçlıyor. Yenilikçi, döngüsel ve sorumlu iş modellerine geçişi hızlandırmak ve bütüncül olarak sürdürülebilir yaklaşımlara sahip projelerin rol model olmasını sağlamak amacıyla yarışma bu yıl beşinci kez düzenleniyor.

Ayrıntıları takip etmek için: https://surdurulebilirisodulleri.com/2018/

Ad

Yorum Yaz