Ad

Her Erkeğin Vazgeçilmezleri NetWork'te

90036

NetWork ESSENTIALS, stilinden ödün vermeyen erkeklerin gardırobu için olmazsa olmazları bir arada sunuyor.

NetWork, bu sezon tüm erkeklerin gardırobunda bulunması gereken modern klasik, mevsimsiz, stil sahibi basic parçaları NetWork ESSENTIALS serisinde sunuyor. Minimal stilin başlıca parçaları arasında ütü gerektirmeyen ve leke tutmayan non-iron gömleklerden, zamansız takım elbiselere, blazer ceketlerden trikolara geniş bir seçki yer alıyor. Klasiklerin yanı sıra yeniden yorumlanan farklı modelleriyle takım elbiseler, sadece basic bir tişört ile kombinlenerek modern bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor.

Farklı yaka çeşitleriyle stilden ödün vermeyen non-iron gömlekler kurtarıcı niteliğinde koleksiyonda yerini alıyor. Serin yaz geceleri için yazlık ince montlar tarzınızı tamamlarken, farklı dokularıyla polo yaka tişörtler ise hem hafta sonu hem de ofis şıklığının bütünleyicisi oluyor.

NetWork Free ESSENTIALS serisi ise, yazın gelişini müjdelercesine farklı renk alternatifleriyle göz alıyor. Temada yer alan rengarenk chino şortlar ve pantolonlar, basic ve polo yaka tişörtlerle bir araya gelince yalın stilin yansıması haline geliyor.

Sezonun hit parçalarını tüm NetWork mağazalarında ve www.network.com.tr’de yakından görebilirsiniz.

Instagram: @networkonline

Ad

Yorum Yaz