Ad

LEGOLAND Discovery Centre İstanbul’da Babalar Günü’nde Kıyasıya Yarış, Doyasıya Eğlence Var!

89931
Ad

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, Babalar Günü’nde birbirinden keyifli ve heyecanlı etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Bu yıl karne sevincinin de aynı döneme denk geldiği Babalar Günü’nde LEGO® sever babalar ve çocuklarını, Master Model Builder ile MINILAND turundan, LEGO® Yarışçıları ve Krallık Macerası’nda sürpriz ödüllü yarışmalara kadar çok sayıda aktivite ile unutulmaz bir gün bekliyor.

Bayrampaşa Forum AVM içerisinde yer alan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, 16 Haziran Pazar Babalar Günü’nde LEGO® sever minikleri ve babalarını birbirinden keyifli üç farklı etkinliğe davet ediyor. Öncelikle Master Card işbirliğiyle düzenlenen Master Model Builder ile kısa bir MINILAND turu gerçekleştirecek olan babalar ve çocuklar; ardındanLEGO® yapım atölyesinde.yaratıcıklarını birlikte sınayacak. Atölyeye katılanlar kendi yaptıkları modelleri güne özel bir anı olarak evlerine götürme ayrıcalığına sahip olurken; atölyeyi en kısa sürede tamamlayan baba ve çocuğa ise Master Model Builder tarafından bir LEGO® set hediye edilecek. Etkinlik Master Model Builder ile soru cevabın ardından son bulacak.

 

LEGO® Yarışçıları ve Krallık Macerası ile heyecan doruğa çıkacak

Uzun süre hafızalardan çıkmayacak keyifli anların yaşanacağı bu özel günde gerçekleşecek ikinci etkinlik ise LEGO® Yarışları olacak. Bu etkinliğe katılacak babalar ve çocuklar, LEGO® parçalarından kendi araçlarını tasarlayarak LEGO® Yarışçıları alanında yarıştıracak. 5’er kişilik gruplar halinde yapılacak yarışta, ilk turu geçenler kendi hazırladığı araba modelinin sahibi olacak. Yarışı birincilikle tamamlayan ekibi ise LEGO®’dan sürpriz bir hediye bekleyecek.

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’un Babalar Günü etkinlikleri bununla da sınırlı kalmayacak. Babalar ve çocuklar Krallık Macerası’nda prensesi kurtarmak için hünerlerini sergilemeye devam edecek. Bu yarışta da ilk üçe girme başarısı gösteren ekipleri LEGO®’dan sürpriz hediyeler bekleyecek. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Babalar Günü’nde babaların ve çocukların vazgeçilmez adresi LEGOLAND® Discovery Centre olacak.

Ad

Yorum Yaz