Ad

Anne&Bebek Yogası Capacity’de Büyük İlgi Görüyor!

81627
Ad

Her ay anne ve bebeklerin keyifle güne başladığı, “Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası” 10 Ocak Perşembe günü Capacity’de gerçekleşti.

Capacity AVM’nin ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte anne ve bebekler yeni yılda da bir araya geldi. Anne ve bebeklere yeni arkadaşlıklar edindiren bu özel etkinlik ile yapılan tüm egzersizler sayesinde sağlıklı, bedensel bir aktivite gerçekleşti. Katılımın oldukça yoğun olduğu yogada hem anneler hem de bebekler yepyeni bir başlangıç ve deneyim yaşadı.

2-10 ay arası bebeklere özel düzenlenen yoga etkinliğinde, bebeklerin sevimli ve neşeli halleri görülmeye değerdi. Hem zihinsel hem de bedensel fayda sağlayan yoganın önemi ile ilgili annelere bilgi veren Zeynep Gözübüyük, egzersizlerin sürekli yapılması gerektiğinin de altını çizdi. Etkinliğin sonunda, katılım gösteren her anneye Capacity tarafından sürpriz hediye çekleri armağan edildi.

Her ay Capacity AVM’de devam edecek, “Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası”nıwww.capacity.com.tr adresinden takip edebilir, bebeğinizle birlikte çok özel bir aktivitede birlikte yer alabilirsiniz.

Ad

Yorum Yaz