Ad

Natursutten’in 120 ml’lik cam biberonu annedukkan.com’da!

77541
Ad

Çocuklarına sağlıklı bir gelecek sunmak isteyen ebeveynlerin tercihi, dünya doğal emzik kategorisi lideri Natursutten’in 240 ml’lik cam biberonu şimdi 120 ml seçeneği ile de annedukkan.com’da! 58 ülkede satışta olan Natursutten'in emzikleri Hevea ağacının saf doğal kauçuğundan, biberon şişeleri ise borosilikat camından üretiliyor.

Güvenli ve sağlıklı geleceği hak eden çocuklarımız için küçük bir adım atan ve 2006 yılından bu yana doğal emzik kategorisinde dünya lideri olan Danimarka markası Natursutten, Türkiye’deki ebeveynler tarafından da kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü. Emziklerini Hevea ağacının saf ve doğal kauçuğundan üreten Natursutten, biberon şişelerinde de doğal bir kaynak olan camı kullanıyor. Borosilikat camından üretilen Natursutten Cam Biberon, hafif olmasının yanı sıra termal şok ve çizik dirençli. Plastik biberonlardan daha sağlıklı bir seçenek olan Natursutten Cam Biberon şimdi 120 ml’lik yeni boyuyla da raflarda yerini aldı.

58 ülkeden sonra Türkiye’de ilk kez Eylül 2016’da annedukkan.com’da satışa sunulan Natursutten, biberon emziklerinde de tıpkı bütün emziklerinde kullandığı gibi hevea ağacının saf doğal kauçuğunu kullanıyor. Natursutten Cam Biberon’un şişesini yıkamak kolay, rahatsız edici plastik ve metalik tadı yok. Üstelik antikolik çift kapakçığı sayesinde doğal süt akışını sağlayarak kolik ve gaz oluşumunu önlüyor. Natursutten’in cam biberon şişesi de biberon emziği de ftalat, BPA, PVC ve diğer zararlı kimyasalları içermiyor. Ebeveynlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürün yelpazesini genişleten Natursutten’in cam biberon serisinde 240 ml’lik cam biberondan sonra şimdi 120 ml’lik cam biberon da yerini aldı.

Türkiye’ye tamamen doğal ve kimyasal madde içermeyen ürünler getirmek isteyen annedukkan.com ekibinin uzun ve detaylı arayışları sonucunda ulaştığı Natursutten’in ambalajları dahi %100 çevre dostu FSC sertifikalı kağıtlara, toksin içermeyen mürekkepler kullanılarak üretiliyor. Natursutten, silikon emzik ve plastik biberonlara daha doğal alternatifler arayan ebeveynlerin vazgeçilmezi olacak.

Ad

Yorum Yaz