Ad

Uykuda Gelen Güzellik: LR Zeitgard Gece Maskesi

73834

“Güzellik uykusuna yatmak” sözü, Zeitgard Gece Maskesi ile anlam kazanıyor.

Alman kozmetik devi LR Health & Beauty, Zeitgard Gece Maskesi ile cildinize uykuda bile bakım yaparak zamanı geri döndürüyor.

Avrupa’nın en büyük doğrudan satış markalarından LR Health & Beauty, uykudayken bile en yüksek etkiyi elde etmek için yenilikçi bakım formülüne sahip LR Zeitgard Gece Maskesi’ni sizlerle buluşturuyor. Zengin içerikli maske, gece boyunca cildinizi yeniler ve ekstra bakım sağlar. Maskeyi uyguladıktan sonra sabah uyandığınızda cildiniz yumuşacık, pürüzsüz ve tazelenmiş bir hal alacak. LR Zeitgard Gece Maskesi ile hayalinizdeki sağlıklı ve parlak görünümlü cilde kolayca kavuşabileceksiniz!

LR Zeitgard Gece Maskesi’in içeriğinde bulunan jojoba yağı, cildin nem oranını en uygun seviyeye taşıyor. Şizandra üzümü cildinizi tazelerken, ultra filling spheres içeriği Anti-Age etkisi göstererek ciltteki erken yaşlanma belirtilerinin oluşmasını engelliyor. LR Zeitgard Gece Maskesi, hem kadın cildi hem de erkek cildine uyumlu içeriği ile vazgeçilmeziniz olacak!

Kullanım Önerisi: Maskeyi yatmadan önce yüzünüze uygulayın ve yıkamayın. Maske, gece boyunca etkisini gösterecektir. En iyi sonucu elde etmek için haftada iki kere uygulayın.

LR Zeitgard Gece Maskesi Mask Satış Fiyatı: 64,90 TL

Ad

Yorum Yaz