SEKSİN DAHA UZUN SÜRMESİ NASIL SAĞLANIR?

– Seks öncesinde rahatlayın ve pozitif olun.

SEKSİN DAHA UZUN SÜRMESİ NASIL SAĞLANIR?

SEKSİN DAHA UZUN SÜRMESİ NASIL SAĞLANIR?

SEKSİN DAHA UZUN SÜRMESİ NASIL SAĞLANIR?

  – Seks öncesinde rahatlayın ve pozitif olun.

  Erken boşalma, fiziksel bir sorun olduğu kadar psikolojik bir sorundur da. Kendinizi cinsel açıdan yetersiz biri olarak görmekten vazgeçin. Sekste kendine güven duymak çok önemlidir. Öz saygısını kaybetmeden, korkmadan, heyecanlanmadan, sakin bir şekilde ve kendinden şüphe etmek yerine pozitif bir tutum sergilemek hem siz hem de eşiniz için oldukça faydalı olacaktır. Partneriniz ile birlikte yemek yemek, seksi sohbetler belki bir şeyler içmek fayda sağlayacaktır.

   

   Mastürbasyon son derece sağlıklı ve doğaldır.

  Düzenli olarak yapılması dayanıklı olmanızı sağlar, erken boşalmayı engeller, hatta stresi yok eder. Ayrıca, kendinizle ne kadar fazla zaman geçirirseniz, vücudunuzu o kadar iyi tanırsınız ve uyarıldığınız bölgeleri keşfeder ne zaman yükseldiğinizi kolayca anlarsınız. Bu şekilde, seks esnasında ne zaman yavaşlamanız gerektiğini ya da pozisyon değiştirmeniz gerektiğini bilirsiniz.

   

  –  Monogam bir ilişki yataktaki performansınızı iyileştirmenin harika bir yoludur.

  Bir kişiyle ne kadar fazla zaman geçirirseniz, seks esnasında o kadar rahat olur ve kendinize o kadar çok güvenirsiniz. Paylaşılan zamanlarda çiftler birbirini daha iyi tanır. Her kadın ve erkekte erojen noktaları aynı olsa da kişiye göre etkileşim oranı değişir. Uzun süreli ilişkilerde partnerinizin en çok zevk aldığı noktaları bilme ve sevişirken güvende hissetme olasılığı daha yükselir.

   

  – Sık sık pozisyon değiştirin.

  Bu şekilde, partnerinizle denediğiniz değişiklik, hazzı yükseltecektir. Ayrıca, farklı pozisyonlar keşfetmek ikinizin sekste heyecanınızı arttıracak, birbirinizi tanımanızı sağlayacak ve partnerlerin her ikisinin de tatmin olmasını temin edicektir.

  .

   

  – Eğer seks esnasında çok uyarıldığınızı fark ederseniz, nefesinizi yavaşlatarak

                                           kontrol altına almaya çalışın.

  Yavaşlayın dokunuş, öpüşler gibi partner ile teması kesmeden sevişerek nefesinizi yavaşlatın. Kesinlikle başka şeylere odaklanarak kafanızı seksten uzaklaştırmayın. Bu size zaman kazandırabilir fakat seksten almanız gereken zevkinizi de dağıtacaktır.

   

  –  Yavaş, derin nefes alın.

  Pek çok erkek, seks esnasında yavaş ve derin nefes almanın seksin daha uzun sürmesine yardımcı olabildiğini fark ediyor. Bunun nedeni, nefes almanın rahatlamamızı sağlıyor olması olabilir. Karnınızdan derin nefes almaya çalışın. İçinize havanın dolduğunu hissedin. Nefesinizi yavaşça vermeden önce iki üç saniye tutmak da yardımcı olabilir. Bunun, sakinleştirici bir etkisi olabilir.

   

  – Kontrolü elinde tutan kişi, genellikle en fazla zevk alandır.

  Kontrolü partnerinize vermek, hissettiğiniz hassasiyeti biraz azaltmaya yardımcı olabilir.

  http://deryaalageyik.com/seksin-daha-uzun-surmesi-nasil-saglanir