George Hogg'dan Kusursuz Silüetler

George Hogg'un kadın koleksiyonu, zarafet ve zamansızlığı bir arada sunuyor

George Hogg'dan Kusursuz Silüetler

Şehrin ritmini yakalayan George Hogg, Sonbahar-Kış 23’ kadın - erkek koleksiyonuyla zamansız zarafeti kusursuz silüetlerle buluşturuyor. Bot, çizme, topuklu ayakkabı ve çanta modellerindeki özgün detaylar ve güçlü tasarımlarla stil sahibi kadın ve erkeklerin vazgeçilmezi haline geliyor.

George Hogg'un kadın koleksiyonu, zarafet ve zamansızlığı bir arada sunuyor. İnce detaylarla süslenen, dikkat çekici ve şık topuklu ayakkabılar, gardırobunuzun yıldızı olmaya aday. Şehrin  ruhunu yansıtan rahat botlarla günlük tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Özel bir davet ya da günlük şıklık için zarif çizmeler de koleksiyonun önemli parçalarından.

George Hogg'un erkek koleksiyonu, erkeklerin ihtiyaçlarına uygun üretilmiş deri, süet ayakkabı ve çanta modellerinden oluşuyor. Ofiste veya özel günlerde şıklık arayan erkekler için tasarlanmış deri ayakkabılar ve işlevselliği ön planda tutan çantalar, George Hogg'un kusursuz silüet konseptini yansıtıyor.

George Hogg'un yeni koleksiyonu, her detayın incelikle düşünüldüğü ve zariflik ile zamansızlığın bir araya geldiği bir dünya sunuyor. Ustalıkla tasarlanmış ve özenle üretilmiş modeller, tarzınızı kolaylıkla ifade etme özgürlüğü sunuyor.

Zamansız George Hogg koleksiyonunu yakından incelemek için Divarese mağazalarına ve www.divarese.com.tr ye davetlisiniz.