Hepşen ERGİNAKIN MasterCOACH, ActionCOACH Partner İşletme Koçu

Tüm dünyada sektöre yeni işletme koçları yetiştiriyorum.

Hepşen ERGİNAKIN MasterCOACH, ActionCOACH Partner İşletme Koçu

Bursa'da doğdum. İlk ,orta ve lise öğrenimimi Bursa’da tamamladım.1991 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünü bitirdim.Mezuniyetten sonra Babson College/Boston/USA MBA programını tamamladım. Okul hayatım boyunca İngilizce profesyonel rehberlik yaptım.

19 yıl süren bankacılık kariyerimin 13 yılında İstanbul'da Yapı Kredi Bankası'nda Kurumsal Bankacılık Satış ve Krediler Bölümlerinde çalıştım.1998 yılında ikiz kız annesi olunca her çalışan kadın gibi o AN geldi :KARİYER Mİ ?ANNELİK Mİ ?
Ben ANNELİK'i seçtim. İş hayatına ara vermedim ve fakat kariyer planlarımı doğduğum şehre Bursa'ya çevirdim.2002 yılında Fortis Bank Güney Marmara Bölge Direktörü oldum.

2009 yılında kariyerimde yine bir yol ayrımı geldi. Ve ben ailemi seçip doğduğum ve doyduğum şehirde kendi işimi yapmaya başladım. Aile işimiz olan SUBARU otomotiv bayiliği ve ERGİNAKIN Gıda aile işletmemizin tam içinde buldum kendimi. Bu süreçte Bursa'daki birçok dernek ve vakıfla tanışma fırsatım oldu. Buikad,TKYD,Taider,Hasvak gibi.

2014 yılında İstanbul'da Erickson Türkiye'den Koçluk belgemi aldım.
Koçlukta İŞLETME KOÇLUĞU alanında uzmanlaşmak için 2015 yılında USA/ActionCOACH'tan eğitim aldım ve İşletme Koçluğu yapma akreditasyonu ile ActionCOACH Partner'i oldum. İşletme koçluğu yolculuğumda birçok işletmenin büyüme ve daha çok para kazanma yolcuğuna eşlik ederken yurt içinden ve yurt dışından ödüller aldım.
2020 yılında ise daha da spesifik bir alan olan ''Yönetici Koçluğu'' alanında kendimi geliştirmek için USA'den ActionCOACH ''Executive Coaching'' eğitimimi tamamladım.

Bankacılık ve girişimcilik tecrübemi koçluk yetkinliklerimle birleştirerek işletme sahiplerinin, yöneticilerin ve ekiplerinin , yönetici adaylarının yeni dünyaya adapte olma, oyunun yeni kurallarını yazma ve anlama, yeniden yapılanma ve büyüme süreçlerinde onlara uluslararası metotlarla koçluk yaparak hayallerine ulaşmalarına ,onların sürekli öğrenmelerine ve daha çok para kazanmalarına katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Aynı zamanda 2019 yılından beri Türkiye'nin İŞLETME KOÇLUĞU sektöründe ilk ve tek MasterCOACH'u olarak tüm dünyada sektöre yeni işletme koçları yetiştiriyorum.

Benim tutkum sürekli öğrenmek, okumak, seyahat edip yeni deneyimler elde etmek ve su altı fotoğrafları çekmek. Bunlardan en az bir tanesi sizde de varsa bu fırsatı yakalayalım :)