13. KAYIP ŞARKI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Şarkıyı sadece hayranları dinleyebilecek!

13. KAYIP ŞARKI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Uluslararası platformlarda dinlenme rekorları kıran genç yetenek Güneş, Atlantis Albümü’nde yer alan 13. ‘Kayıp Şarkı’ yı özel bir etkinlik kapsamında hayranları ile buluşturuyor. Yoğun ilgi gören ilk albüm çalışması Atlantis ile tüm dünyada dinlenen genç yetenek, hayranları için kişisel bir deneyim de sunuyor. Sadece 72 saat boyunca devam edecek olan etkinlik; gümüş, altın ve platin biniş kartına sahip olanlar için merakla beklenen 13. şarkıya özel erişim imkanı sunuyor. Türkiye’nin ilk müzik NFT platformu olan www.turkishflava.io sitesinde başlayan etkinlikte bulunan şarkının hakları token olarak satılırken, alıcılar Güneş’e özel konser hakkı, imzalı poster ve kıyafet gibi özel hediyelere de sahip olacak. Şarkıya ise sadece biniş kartına sahip olan kişiler ulaşabilecek.

 

 

8 farklı ülkede 100 milyonu aşkın dinleyiciye ulaşarak kariyerinde başarı adımlarla ilerleyen R&B-Pop sanatçısı Güneş, 13 parçadan oluşan ilk albümü Atlantis’i 3 Haziran tarihinde dinleyici ile buluşturmuştu. “Su altı” ve “Kara” temasını kendine has müzik tarzıyla buluşturan genç yetenek 13. Kayıp Şarkı’yı ise 17- 20 Ekim tarihleri arasında online bir etkinlik kapsamında hayranları ile buluşturuyor. Dinleyicilere farklı bir deneyim sunan organizasyonda, şarkıya yalnızca “Gümüş”,”Altın” ya da “Platin” olmak üzere üç biniş kartından birine sahip olan hayranları ulaşabilecek. 72 saat süren satış penceresi kapandıktan sonra ise şarkı indirilebilecek. Detaylar ise www.turkishflava.io adresinde…

 

Şarkıyı sadece hayranları dinleyebilecek!

Kariyerine başladığından beri yoğun ilgili gören ve hayranlarından aldığı güç ile büyüyen Güneş, ilk albümü Atlantis’i daha önce yapılmamış bir etkinlik kapsamında tamamlıyor. Kayıp şarkıyı hayranları için yazan ve bu yüzden dinleyicilere kişisel deneyim sunmak isteyen sanatçı, etkinlik kapsamında 13. şarkıyı özel kişiler için sunuyor. NFT platformu Turkish Flava kapsamında gerçekleşen ve şarkının NFT olarak da değerlendirileceği organizasyonda, biniş kartı olan her kişi; ücretsiz konser bileti, imzalı poster ve sweatshirt gibi özel haklara da sahip olacak. 

 

Başka Platformda Yayınlanmayacak!

Atlantis Albümü’ne ait olan 13. Şarkı etkinlik kapsamında dinlenebilecekken, başka platformlarda yayınlanmayacak. Etkinlik kapsamında Güneş tarafından özel olarak tasarlanan sweatshirtler, sadece 72 saat boyunca satışta olacak ve sonrasında hiçbir yerde satışı olmayacak. Albüm tamamlandığında ise konserlerine hız kesmeden devam eden genç yetenek, sıradışı çalışmaları, sesi ve şarkılarıyla müziğin nabzını yükseltmeye devam edecek.