Sanat Malzemeler İçin Yeni Adres; Piece Of Art Store

Tüm sanatsal ürünlerini bu sitede sanatçılarla buluşturacak.

Sanat Malzemeler İçin Yeni Adres; Piece Of Art Store

Piece of Art News, bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerle sanata dair bellek oluşturmaya yönelik çok sayıda çalışma yaptı. Sanat Gazetesi, Beyaz Tuval Sanat Programı, Kısa Metraj, #kendisesinden, Sanal Galeri ve daha pek çok projeyle, sanatçılar ve yaptıkları işler kayıt altına alındı. Gelecek kuşaklara aktarılacak çok büyük bir arşiv oluşturuldu.
 

Covid-19 Salgınıyla birlikte eve kapandığımız bu günlerde artık her şey internet üzerinden yürütülmeye başlandı. Online Sanat sohbetleri, Online Sergiler, İnternet üzerinden satışlar… Sanatçıların sanat malzemelerine ulaşması da artık internet üzerinden gerçekleşmek zorunda…

 

Girdiğimiz bu yeni dönemde, en kaliteli sanatsal malzemeleri, en uygun fiyatla sanatçılara ulaştırmak amacıyla kurulan Piece of Art Store, www.pieceofartnews.com adresi üzerinden hizmet vermeye başlıyor.  Dünyanın en köklü boya firmalarından biri,  kaliteli pigmentlerle yapılmış sanatsal boyaların üreticisi LUKAS,  dünyanın en önemli kağıt üreticilerinden olan HAHNEMÜHLE, kalem çeşitlerinde  bir dünya klasiği  EBERHARD-FABER’in yanında,  Türkiye'nin en önemli sanat malzemesi üreticilerinden biri olan PONART'ın tüm sanatsal ürünlerini bu sitede sanatçılarla buluşturacak.

 

Piece of Art News yetkilileri konuyla ilgili olarak; “Amacımız, hem kaliteleri ispatlanmış olan bu ürünlerin en uygun koşullarda ve en hızlı sürede teslim edilmesi, hem de tüm ürünlerle ilgili teknik bilgi, eğitim ve tanıtım çalışmaları yaparak, sanatçı ve sanata yeni başlayanların, bu ürünlerin kullanımına ve özelliklerine dair bilgi alabilecekleri bir site yaratmaktır.” açıklamasını yaptı.

 

24 Nisan 2020 itibariyle açılan, farklı ürünlerin belli dönemlerde kampanyalarla sunulacağı,  Piece of Art Store, www.pieceofartnews.com adresinden, karantina günlerinde sanatçıların hizmetinde…