Lumberjack Sonbahar/Kış Sezonu’nda da tarzınızın eşlikçisi

Siyah, beyaz gibi her kombinle uyumlu renklerle vitrinde yerini alıyor.

Lumberjack Sonbahar/Kış Sezonu’nda da tarzınızın eşlikçisi

Lumberjack Sonbahar/Kış Koleksiyonuyla, ailecek paylaştığınız tüm anlarda kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürün seçenekleriyle size eşlik ediyor.Kadın-erkek ve çocuklar için her an, her hikayede sizi kaliteyle buluşturacak ürünlerinin yer aldığı koleksiyonda öne çıkan sneakerlar; siyah, beyaz gibi her kombinle uyumlu renklerle vitrinde yerini alıyor.

 

Şık ve kaliteli detaylarıyla dikkat çeken Lumberjack Sonbahar/Kış Koleksiyonu, esnek ve rahat taban yapıları sayesinde rahat yürüyüş sağlamakla birlikte şehir hayatının hızına uyum sağlamayı kolaylaştıracak ve tarzınıza eşlik edecek modeller sunuyor.  Jean, gömlek, ceket ve daha birçok kombinin tamamlayıcısı olacak modeller, tüm aile fertlerinizin adımlarında, paylaştıkları her hikâyede kalitenin temsilcisi oluyor! 

 

Lumberjack sportif ve casual tarzınızı yansıtacak modelleri ile geniş ürün yelpazesinden oluşan tekstil koleksiyonunu da aktivite tutkunlarının beğenisine sunuyor. Sonbahar ve kış dönemlerinde çokça tercih edilen kanvas pantolonlar, t-shirtler, taytlar, eşofmanlardan oluşan tekstil koleksiyonu kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla tarzınızla buluşturuyor. 

 

Çocukların günlük aktivitelerine ve ayak yapısına uygun olarak tasarlanan sneakerlar; çocukların rahat adım atmasını sağlıyor. Kalın taban yapısı ve cırt cırt detaylarıyla tasarlanan modeller çocukların enerjisine eşlik ediyor.