Alp Kavasoğlu, BeautyEurasia’da Alım Heyetlerine Benzersiz Bir Fuar Deneyimi Yaşattı

Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik fuarı Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı

Alp Kavasoğlu, BeautyEurasia’da Alım Heyetlerine Benzersiz Bir Fuar Deneyimi Yaşattı

Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik fuarı Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı – BeautyEurasia, ikinci gününde de kozmetik sektörlerinin liderlerini, yerli ve yabancı binlerce ziyaretçi ile buluşturmaya devam ediyor. Fuar, özel etkinlikleri ile yerli üretici ve ihracatçılara, yeni iş birlikleri için benzersiz fırsatlar da sunuyor. 

Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik fuarı olan 17. Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı BeautyEurasia, sektöre yön veren konferanslarının yanı sıra, yerel ve küresel profesyonellerin katılımı ile iş ortaklarının önemini vurgulayan etkinliklerini hız kesmeden sürdürüyor.

 

Fuar yerli ve yabancı sektör profesyonellerine yeni iş ile iş birliği fırsatları sunarken VIP Alım Heyeti (Hosted Buyer) Programı çerçevesinde katılımcı firmalar Kanada, İtalya, Arnavutluk, Azerbaycan, Bahreyn, Şili, Fransa, Ürdün, Kenya, Fas, Hollanda, Panama, Suudi Arabistan, İspanya, Uruguay ve ABD’nin de aralarında yer aldığı 75 ülkeden 400’ün üzerinde davetli satın almacıyla fuar alanında bir araya gelmeye devam ediyor.

Güçlü bir etkinlik programına sahip fuarda, Makyaj Artisti ve Saç Tasarımcısı Alp Kavasoğlu, yabancı ve yerli sektör satın alım profesyonellerinden oluşan bir grupla, ürün kategorilerine göre planlanan turda katılımcı stantlarını ziyaret ederken, firmaların değişen tüketici ihtiyaçlarına cevap veren yeni ürün ve teknolojilerini yerinde tespit etti. 

Kozmetik sektörünün kalbinin BeautyEurasia’da attığına dikkat çeken Makyaj Artisti ve Saç Tasarımcısı Alp Kavasoğlu Alım Heyeti Özel Fuar Turu’nun kendi adına çok keyifli geçtiğini belirtti. 

Eğitici bir tur düzenlediklerini vurgulayan Kavasoğlu “Alım heyeti ile buluşarak çok güzel bir tur düzenledik. İnanılmaz eğitici oldu. Çok güzel fikir alışverişinde bulunduk. Eğilimlerden bahsettik, markalarımızı tanıdık. Ben de bu turla beraber yeni şeyler öğrenme fırsatı buldum.” ifadelerini kullandı. 

 BeautyEurasia Katılımcılarına Sadakat Ödülleri

Ziyaretçiler için gerçekleştirilen etkinliklerin yanı sıra BeautyEurasia, uzun soluklu katılım gerçekleştiren iş ortaklarını ödüllendirdi. Paydaşlarına teşekkürlerini sunmak adına “BeautyEurasia Katılımcı Sadakat Ödülleri”, bu yıl ilk kez düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

İki kategoride verilen ödüller kapsamında 7 yıl ve üzerinde BeautyEurasia’ya katılım gösteren 20 firmaya ödülleri takdim edildi. 3 ila 7 yıl arasında fuara katılım gösteren 20 firma ise, ikinci kategori kapsamında ödül aldı.

Sıra Dışı Saç Şovları Ziyaretçilerin İlgi Odağı Oldu

 

Katılımcı firmaların yeni ürün ve teknoloji sunumları ile yıldız berberler ve yıldız kuaförlerin nefes kesen saç şovları ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı. Şovların yanı sıra saç ve makyaj atölyelerinde, ünlü berber, kuaför ve makyaj artistleri en yeni tasarımlarını sergileyip, işin püf noktaları, teknikler ve ürünler hakkında izleyicilere bilgiler verdi.