Akşener’den 'ilk ve orta öğretim için de ücretsiz yemek' çağrısı:

“YETERKİ TERCİHİNİZ MİLLETİMİZDEN YANA OLSUN”

Akşener’den 'ilk ve orta öğretim için de ücretsiz yemek' çağrısı:

Karar Gazetesinin haberinde Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, eğitim öğretim yılının ikinci döneminde okul öncesi eğitimdeki tüm okullarda ücretsiz yemek uygulamasının hayata gireceğini açıklamasının ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ilk ve orta öğretim öğrencileri için de ücretsiz yemek çağrısında bulundu. "Devletin bunu yapacak gücü var" diyen Akşener, "Yeter ki tercihiniz yandaştan değil, milletimizden yana olsun" dedi.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 6 Şubat’ta başlayacak ikinci dönemden itibaren okul öncesi eğitimdeki tüm okullarda ücretsiz yemek uygulamasının hayata geçirileceğini açıkladı.

Bakanlığın sosyal medya paylaşımını alıntılayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, iktidara ilk ve orta öğretim öğrencileri için de ücretsiz yemek çağrısında bulunarak "Madem böyle bir adım attınız; ilkokul, ortaokul ve lisedeki çocuklarımıza da bu imkanı sağlayın! Devletimizin bunu yapacak gücü var. Yeter ki tercihiniz yandaştan değil, milletimizden yana olsun" dedi.

Akşener, şu ifadeleri kullandı:

“YETERKİ TERCİHİNİZ MİLLETİMİZDEN YANA OLSUN”

“Rüzgargülü Projemizi reddedenleri, bizi geç de olsa anladığı için tebrik ediyorum.

Madem böyle bir adım attınız; ilkokul, ortaokul ve lisedeki çocuklarımıza da bu imkanı sağlayın! Devletimizin bunu yapacak gücü var.

Yeter ki tercihiniz yandaştan değil, milletimizden yana olsun!”