360, KOMEDİ KUŞAĞI, 6-12 NİSAN 2020, BÜLTEN

KOMEDİ KUŞAĞINDA BU HAFTA YER ALAN FİLMLER;

360, KOMEDİ KUŞAĞI, 6-12 NİSAN 2020, BÜLTEN

360 KOMEDİ KUŞAĞI

Hafta İçi Her Akşam, 21:30

360 ekranlarında, hafta içi her akşam birbirinden eğlenceli filmler ekrana geliyor.
 

KOMEDİ KUŞAĞINDA BU HAFTA YER ALAN FİLMLER;

6 Nisan 2020 Pazartesi 21:30
POLİS AKADEMİSİ 7

Rus mafyası’nın lideri Constantine Konali, ünlü bir bilgisayar oyunu ile dünyayı ha.kimiyeti altına almak ister. Konali’nin bu hain planından korkan Yeltsin, Emniyet Müdürü Rakov’dan yardım etmesini ister. Rakov’da Amerika’dan Lassard’ı arayarak yardım ister…

7 Nisan 2020 Salı 21:30
AŞKTA HER ŞEY MÜMKÜN

Harry Langer, genç kadınlar için yanıp tutuşan bir müzik piyasası kurdudur. Birlikte olduğu genç ve güzel sevgilisinin annesinin yazlık evinde romantik bir haftasonu geçirmeye karar verirler.Sürekli didişen ve çok farklı yaşam tarzları olan iki insan olmalarına rağmen birlikte geçirmek zorunda kaldıkları bu süre, hiç beklemedikleri şekilde yakınlaşmalarına neden olacaktır.
 

8 Nisan 2020 Çarşamba 21:30
KARIŞIK AİLE

Orta yaşlardaki Lauren ve Jim eşlerinden ayrılmış, çocuklarıyla yaşayan yalnız ebeveynlerdir. Yolları bir nevi görücü usulü buluştuklarında kesişir ve bu kötü geçen buluşma sonrasında bir daha asla görüşmemeye yemin ederler. Ancak kader ikisi için de ağlarını çoktan örmüştür.
 

9 Nisan 2020 Perşembe 21:30
BİR KÜLKEDİSİ MASALI

Samantha Montgomery babasını çocukken kaybetmiştir. Üvey annesi ve üvey kardeşleri ile birlikte yaşayan Samantha, okulda da popüler bir öğrenci değildir. Okulun zengin ve gözde öğrencilerinden Austin Ames ile duygusal bir yakınlaşma yaşayan Samantha, bu durumu gizlemek zorundadır.


10 Nisan 2020 Cuma 21:30
GİT BAŞIMDAN

30'lu yaşlarının ortasındaki Latif, yıllardır annesiyle birlikte yaşayan, aynı kadınla birlikte olan ve aynı işte çalışan sıradan bir adamdır. Latif bir gün sevgilisi Reyhan'a ayrılmak istediğini söylemeye karar verir ancak konuşma beklediği gibi gelişmediği gibi üstüne kendisini Reyhan'a evlilik teklifi ederken bulur. Düğün günü gelip çattığında ise iç sesi ona düğünden kaçmasını söyler. Latif içindeki sese kulak verir ve arabasına atladığı gibi düğünden kaçar. Bu esnada birine çarpar ve çarptığı adamı arabasına almak zorunda kalır. Bu kişi Latif'in iç sesi olan Mansur'dur! Yola koyulan Latif ile Mansur bir kavgaya karışırlar ve burada arabasını arayan Selin ile karşılaşırlar. Bu birliktelik üç kişilik eğlenceli bir yol macerasına dönüşür...