Hepimizin başına türlü türlü hastalıklar geliyor.

Misafir olan ile keffaret ödüyoruz.

Hepimizin başına türlü türlü hastalıklar geliyor.
Hepimizin başına türlü türlü hastalıklar geliyor.
Misafir olan ile keffaret ödüyoruz.
Hastalıklar bela yada musibet değildir.
Sabrımız, dirayetimiz sınanıyor.
Dertler dermanı ile şifa yolunu diziyor ömrümüze...
Toplum içinde maske, eldiven kullanmam gerekiyor.
Enfeksiyon kapmamam lazım. Lakin beyin kodlama ile her hastalığı yenebilirsiniz. Sürecimi bir doçent, tezi için takip ediyor ve sürecimi videolaştırıp, tıp kongresinde yedi dilde sunum yapacak.
Steril ortam ile yaşamdan vaz geçmeden tedaviye devam edenlerin farkları, tıbbi ilerleyiş ile alternatif tıbbın destekleyici yönü, sosyal yaşamın tedaviye etkisini karşılaştırılacak. Kullanılan ilaçların yatan hasta ve aktif hasta bünyesindeki etkileri test ediliyor. Okullar açılmadan içtiğim ilaçlar uyku, duygusal tramvalara sebep oluyordu. İş hayatımda zorlansamda gün boyu bir halsizlik aktivitelerimi zorlasada bilincim yerinde, duygusal çöküntü yaşamıyor, endişe ve kaygı oluşmuyor, iştahsızlık ve bulantılar yok oluyor. Ağrıları dinlemiyor, hareket ettikçe sağlam hücrelerin uyumasını önlüyorum. Önemli olan sağlam hücreleri diri tutmak. Uyuyarak geçirilen zamanda hasta kaygı psikolojisi ile mutluluk hormonlarını söndürüyor.
Grip oldum, olmamam lazım denilmişti. Oysa bağışıklık sistemimi güçlendirmem gerekiyor. Steril olmak mikroplara karşı direnci azaltır.
Doktorlar kurallar koysada hayattan kopmayıp, fazla aktivitelerden uzak, az ve öz bir şekilde sevdiğim uğraşlarla, pozitif bir hedefi beynime kodladım. Beyin kodlama tekniği ile üç ayı başarılı tamamlayacağımdan eminim. Takatim kesildiği an oturuyor bu sefer ellerimi çalıştırarak beynimdeki hücreleri uyanık tutup, dikkatli ve ilkeli ilerliyor, bedenimi yormadan, dik ve diri olmaya gayret ediyorum. Kendimi bırakırsam hasta hücre sayısı artacak ve sağlam hücreler diğerleri ile savaşamaz. Doğal antibiyotik ve meyveler, sarımsak, yoğurt, limon, soğan ve sirke vazgeçilmezlerim.
Hacemat vücudu temizleyen en büyük şifa, önümüzdeki ay başarmayı diliyorum.
Hastayım kelimesini kullanmayın
İyiyim, turp gibiyim ve geçecek kelimelirini kodlayın. Derdinizi anlatmayın, cümleler evrende negatif olarak kaydediliyor.
Ya Şafi ile şifayı davet edin.
Sultanca
Bir 1 kişi, peçete halkası, makrome ve dantel görseli olabilir