Sevilen yazarlar okurlarıyla hafta sonunda D&R mağazalarında buluşuyor

Emrah Safa Gürkan yeni kitabını D&R Ankara Tunalı’da imzalıyor

Sevilen yazarlar okurlarıyla hafta sonunda D&R mağazalarında buluşuyor

D&R, tanınmış isimleri hayranlarıyla imza günlerinde buluşturmaya devam ediyor. Yeni kitabıyla Emrah Safa Gürkan ve ilk kitabının lansmanında Kalben, sevenleriyle D&R mağazalarında bir araya gelecek. Yadigar Işıldar, Adil Yıldırım ve Timur Cüceloğlu de hafta sonu düzenlenecek imza günlerinde D&R’a konuk olacak.

 

Emrah Safa Gürkan yeni kitabını D&R Ankara Tunalı’da imzalıyor

 

D&R, akademisyen ve tarihçi Doç. Dr. Emrah Safa Gürkan’ın yeni kitabı “Ezbere Yaşayanlar - Vazgeçemediğimiz Alışkanlıklarımızın Kökenleri” için düzenlenecek imza gününe ev sahipliği yapıyor. “Ezbere Yaşayanlar”da, bir türlü vazgeçemediğimiz alışkanlıklarımızın tarihi arka planıyla birlikte antropolojik, sosyolojik ve psikolojik kökenlerini irdeleyen Gürkan;  iki yüz bin yıllık insanlık mirasının ortaya koyduğu birbirinden değişik toplum ve kültüre yönelerek davranışlarımızı şekillendiren ana etmenleri inceliyor. Tarihe eğlenceli bir dille yaklaşan akademisyen, kısa sürede büyük ilgi gören kitabını 29 Ocak Cumartesi günü saat 15.00’te, D&R Ankara Tunalı’da imzalayacak.

 

Kalben ilk kitabının lansmanını D&R’da yapıyor

 

Kendine ait tarzı ile en dikkat çeken kadın sanatçılardan biri olan Kalben; dostluğun, sevginin, aşkın ve özgürlüğün romanı olarak tanıttığı ilk kitabı “Eski Dünyanın Yangını”nı D&R İstinyePark’ta sevenleri için imzalıyor. Başarılı sanatçının ilk kez düzenleyeceği imza gününe gelenler için bir de sürprizi olacak. Kalben, etkinlikte mini konser vererek şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirecek. Söyleşi ile devam edecek bu özel gün, Kalben’in kitabını imzalamasıyla sona erecek. Mini konser, söyleşi ve imza günü olarak lansman niteliği taşıyan etkinlik; 29 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’te, D&R İstinyePark’ta başlayacak.

 

Yadigar Işıldar, hemen herkes gibi çocuğunun iyiliğini isteyen, ama onlara pek de “kıyamayan” anne babalar için yazdığı yeni kitabı “Kıyamıyorum Derken…” ile D&R’ın konuğu oluyor. Işıldar, çocuk yetiştirenler başta olmak üzere konunun meraklılarının kitaplığında mutlaka bulunması gereken kitabını 29 Ocak Cumartesi saat 15.00’te gerçekleşecek etkinlikte Ankaralı okurları için imzalayacak. İmza gününe D&R Ankara Cepa mağazası ev sahipliği yapacak.

 

İlişki koçu ve yazar Adil Yıldırım, flört etmenin inceliklerine değindiği “Flört Etme Sanatı” isimli kitabının imza gününde okurlarıyla buluşuyor. D&R Kanyon mağazasının ev sahipliği yapacağı etkinlik, 29 Ocak Cumartesi günü saat 17.00’de başlayacak.

 

Timur Cüceloğlu, babası psikolog ve yazar Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu ile yaptığı doğa yürüyüşlerini anlattığı kitabı “Bir Savaşçı'dan Dersler - Babamla Doğa Yürüyüşleri” için düzenlenecek imza gününde D&R’a konuk oluyor. “Bir Savaşçı’dan Dersler”de “filozof babasını” hayatın türlü zorluklarında, mücadelelerinde ve sevinçlerinde seyreden bir çocuk profili yansıtan Cüceloğlu’nu okurlarla buluşturacak etkinlik, 29 Ocak Cumartesi günü saat 15.00’te, D&R Zorlu’da gerçekleşecek.