Kral Charles Londra'da Ülker’in dükkanını ziyaret etti

GODİVA COVENT GARDEN'DA İKRAMLA KARŞILANDILAR

Kral Charles Londra'da Ülker’in dükkanını ziyaret etti

Karar Gazetesinin Haberinde Geçtiğimiz eylül ayında İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in ölümünün ardından tahta çıkan Kral III. Charles, eşi Kraliçe Camilla ile beraber ilk Kraliyet etkinliğine katıldı. Kraliyet çifti Ülker'in Godiva Covent Garden Mağazası'nda bir tepsi çikolata kaplı çilekle karşılandılar.

İngiltere Kralı Charles ve eşi Kara Camilla, mayıs ayında düzenlenen taç giyme töreninin ardından ilk Kraliyet etkinliğine katıldı. Kraliyet çifti Londra'nın merkezindeki Ülker'e ait Godiva Covent Garden'da hayranlarıyla bir araya geldi.

GODİVA COVENT GARDEN'DA İKRAMLA KARŞILANDILAR

Kraliyet çiftine buradaki Godiva Covent Garden Mağazası'nda ikramda bulunuldu. İkili, kendilerine uzatılan bir tepsi çikolata kaplı çilekle karşılandı.

Charles, etkinliğe lacivert takım elbisesiyle katıldı. Kraliçe Camilla ise şifon fular ve inci küpelerini turkuaz mavisi bir palto elbiseyle tamamladı.

İŞLETME SAHİPLERİYLE BULUŞTU

Mail'in haberine göre, ziyaretleri sırasında Kral Charles ve Kraliçe Camilla, pazar tüccarları, bölgedeki sanat organizasyonları ve toplumun diğer üyeleri de dahil olmak üzere işletme sahipleriyle buluştu.

Haberde, "Charles, kendisini görmek için toplananlarla ve iyi dileklerde bulunanlarla el sıkıştı. Kraliyet çifti, mükemmel bir takım oluşturdu." denildi.

Geniş kapsamlı taç giyme töreni öncesinde ve sırasında çiftin gergin olduğu, bugünkü gezide ise rahatlamış gibi göründükleri ayrıntısı paylaşıldı.