Hublot yeni Bodrum Yalıkavak Marina butiğini açtı

“Nihayet biraz gün ışığının tadını çıkarma zamanı. Hublot güneye iniyor!

Hublot yeni Bodrum Yalıkavak Marina butiğini açtı

Bugüne dek özgün tasarım felsefesiyle ve yenilikçi materyal kullanımıyla adından söz ettiren dünyaca ünlü İsviçreli saat markası Hublot, Türkiye’deki yeni butiğini Yalıkavak Marina’da, markanın CEO’su Ricardo Guadalupe’nin katılımıyla açtı. 

Hublot, bu açılışa özel, Bodrum’dan ilham alan Classic Fusion Bodrum Edition modelini tanıtarak bir kez daha öncü, farklı ve eşsiz olmayı kutladı

Özgün tasarım felsefesi, yenilikçi materyal kullanımı ve inovasyon tutkusuyla tanınan İsviçreli lüks saat markası Hublot, Türkiye’deki yeni butiğinin kapılarını Akdeniz’in gözde tatil noktalarından Bodrum’un kalbi Yalıkavak Marina’da açtı. Markanın CEO’su Ricardo Gaudalupe, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ve eşi Diana Şahenk’in birlikte gerçekleştirdikleri butik açılışının ardından seçkin davetliler kutlamaya Fenix Yalıkavak Marina’da devam etti. 
 
“Nihayet biraz gün ışığının tadını çıkarma zamanı. Hublot güneye iniyor! Yeni Akdeniz butiklerimiz, yepyeni saatler eşliğinde renkli bir yazın kapılarını aralamaya hazır. Hublot yaz mevsimini çok seviyor!” Ricardo Guadalupe
 
İtalya’da Forte dei Marmi ve Capri, Yunanistan’da Mikonos, Fransa’da Saint-Tropez ve Monaco, İspanya’da İbiza’da açtığı butikleriyle Akdeniz kültürünü ve tatil ruhunu kutlayan Hublot, bu lüks tatil destinasyonlarının yanına Bodrum’u ekledi. Eski dünyanın 7 harikasından biri kabul edilen Halikarnas Mozolesi’nin taşlarından yükselen Bodrum’un ışıltılı renkleri sadece 25 adet ile sınırlandırılan çok özel bir Hublot saate ilham kaynağı oldu. 
 
Classic Fusion Chronograph Bodrum Edition saatin kadranı ve kayışında, denizle iç içe Bodrum’a bir saygı duruşunda bulunarak mavi renk kullanılıyor ve mavi renk, kadran içinde beyaz kronograf alt-kadran çerçeveleri ve kayışta beyaz dikişlerle tamamlanıyor. 45 mm titanyum kasada Hublot calibre HUB1143 mekanizma tercih ediliyor.