EN BÜYÜK ORGANIMIZ CİLDİMİZİ KORUMAK

Muazzam bir ekip ile cildinizin genetik yapısına kadar bilimsel olarak inceleyebileceğimiz....

EN BÜYÜK ORGANIMIZ CİLDİMİZİ KORUMAK
Uzun zamandır sessizliğimi koruduğum ve bu süreçte birçok gelişmelerle karşınıza çıktığım bir gündeyim. Günlerdir tatlı bir yorgunluk var üstümde. Ama her şey bu fotoğraftaki annemin yüzünün, yaşı 50'yi geçtikten sonra, her daim gülmesi içindi. Ben daha hayatın başındayken arkamda duran, bana güç vererek başaracağımızı her bir an söyleyen ve beni yalnız bırakmayan güç veren, beni kendinden ayırmayan dostlarım sayesinde, sevgili anneme yeni yaşında kendi işinin başında olacağı ve benim bugüne kadar verdiğim emeklerle, edindiğim bilgilerle bir Klinik kurmama neden oldu. 

Bu fotoğraf onun mutluluğunun size ulaşması diyebilirim :)

Büyük emekler vererek adım adım birkaç aydır üzerinde çalıştığım ve artık her birinize gerçek anlamda dokunabileceğimiz muhteşem bir alt yapı hazırladım.
Bu alt yapının ne olduğunu da ilerleyen günlerde daha çok dile getireceğim.

Şimdilik söyleyeceklerim; en büyük organımız olan cildimizi korumaya, tedavi etmeye ve cilt kalitesini arttırmaya yönelik çok güzel bir tedavi planlaması yapabileceğimiz, sizlerin isteklerini dinleyebileceğimiz ve güzel bir manzaraya bakarak içimizi ısıtan güneşi izleyerek, içeceğimiz bir kahve eşliğinde cildimize neler yapabileceğimizi konuşacağımız, ardından sizi muazzam bir cilt yenileme deneyimine çıkartacağımız inanılmaz bir deneyimi hizmetinize sunuyor olacağız.

Herkes için her bir detayını düşündüğüm sıcak bir ortam yaratmak için elimden geleni yaptığım Klinik'te sizlerin her birinizin cildine dokunarak, nelere ihtiyacınızın olduğunu konuşacağımız ve cilt sağlığımızı elimize alacak, burada çok keyifli etkinlikler gerçekleştiriyor olacağız.

Muazzam bir ekip ile cildinizin genetik yapısına kadar bilimsel olarak inceleyebileceğimiz, bunun için en doğru tedaviyi planlayacağımız bu süreçte, başından sonuna istediğiniz cilt kalitesine kavuşabileceğiniz, sonunda ise artık cilt sorunlarınız ile veda edeceğiniz bu muazzam yapıda en doğru sonuçları elde edeceğiz.

Cildiniz için gerekli olan birçok ekipmanı temin ederek aslında çok kapsamlı bir tedavi altyapısı kuruyoruz. Böylece ihtiyacınız olan her şeyi Klinikte bulabilecek ve gerekli olan tedaviyi adım adım uyguluyor olacağız.

Kürşat İNCİK

Scientist of Biotechnology
Resim önizleme