Burçların sırları: Koç'un düşmanları, Boğa'nın sağlık mucizesi ve Aslan'ın aşk uyumu bu hafta gün yüzüne çıkıyor!

Burçların sırları: Koç'un düşmanları, Boğa'nın sağlık mucizesi ve Aslan'ın aşk uyumu bu hafta gün yüzüne çıkıyor!

Karar Gazetesi Haberinde Bu hafta her burç birbirinden farklı yönlere savruluyor. Koç düşmanlarıyla mücadele ederken aslan yepyeni aşk uyumlarıyla yeni heyecanlara kapılacak. Peki bu hafta hangi burcu ne bekliyor? İşte haftalık burç yorumları…

Yepyeni bir haftaya başlarken her burcun kendine has yeni yol ayrımları söz konusu olacak. Kimi etrafında düşmanlarla sınanacağı bir haftaya yaşarken kimi ise sağlıksal anlamda yeni mucizelerle karşı karşıya kalacak. Özellikle de aşk arayan aslanlar bu haftayı değerlendirebilir gibi görünüyor.

SIRLARLA DOLU BİR HAFTA

Bu hafta burçların ilişkilerdeki sırları, sağlık mucizeleri ve iş yaşamındaki başarıları gün yüzüne çıkıyor! Koç'tan Balık'a, her burç için sürpriz gelişmeler ve dikkat edilmesi gereken noktalar bu astrolojik rehberde!

yeni-proje-26.jpg

 Koç: Geçmişte size zarar veren kişilerle karşılaşacağınız bir hafta olabilir. Onlara karşı tedbirli olacaksınız, ancak geçmişte yaşanan düşmanlıkları da affedeceksiniz. Affetmenin verdiği huzurla hayatın güzelliklerini keşfedeceksiniz. Hafta ortasından itibaren beklenmedik başarılar sizi güçlendirecek. Hırslı ama nazik olmanın iş hayatınızda pozitif etkilerini göreceksiniz.

 Boğa: Daha dinamik ve konuşkan olacaksınız. Uzun sohbetler ve telefonlar keyifli hissettirecek. Taşınmaz mal hayalleriniz bu dönemde gerçekleşebilir. Sağlık sorunlarıyla ilgili gezegenlerin desteği sayesinde hızlıca iyileşebilirsiniz. Alkol ve sigara gibi alışkanlıkları bırakmak da mümkün!