Kilim Mobilya’nın yeni reklam yüzü Pelin Akil Altan oldu

Yaşama keyif katan ayrıntılar Kilim Mobilya’da

Kilim Mobilya’nın yeni reklam yüzü  Pelin Akil Altan oldu

Tarzı, çok çeşitli ürün grupları, şık modelleri, zengin renk seçenekleri ve yarım asırlık tecrübesiyle kaliteli mobilyanın değişmeyen adı Kilim Mobilya’nın yeni dönemdeki reklam yüzü sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Pelin Akil Altan oldu. Yeni koleksiyonunu Akil’in yüzü olduğu bir reklam filmiyle tanıtan marka, ilhamını klasikleşen mottosu “Bir Kilim Yeter Sevgilim”den aldı.

Türkiye’nin öncü mobilya markalarından Kilim’in müşterilerine soft, uyku ve panel ürün gruplarını sunacağı 2024 yılından itibaren güncel vizyonunu yansıtan yeni reklam yüzü oyuncu Pelin Akil Altan oldu. Yaşama keyif katan ayrıntıların bir araya geldiği yeni ürün grubunu Akil’in Kilim Mobilya için ilk kez kamera karşısına geçtiği bir reklam filmi ve kampanya görselleriyle duyuran marka, Mobilyam Kilim Benim yan söylemiyle klasikleşen mottosu Bir Kilim Yeter Sevgilim’i destekledi.

Yaşama keyif katan ayrıntılar Kilim Mobilya’da

Çekimleri İstanbul Çekmeköy’de gerçekleşen Kilim Mobilya’nın reklam filmi için Bir Kilim Yeter Sevgilim isimli klasik mottosundan yola çıkarak renkli bir senaryo oluşturuldu. Küçük detayların evleri güzelleştirdiğini, ufak mutlu sürprizlerin yaşamı tatlandırmaya yettiğini, beklenmedik fikirlerin mutlu olmaya yettiğini vurgulayan reklam filmi, markanın sloganı ile bütünleşik bir kurguda hazırlandı. Kilim Mobilya’nın yeni koleksiyonundaki Pastel serisi ile hazırlanan reklam kampanyasında yatak odası takımı, yemek odası takımı, koltuk ve köşe takımına, tarzı ve şıklığıyla Pelin Akil Altan eşlik etti. Mutluluğun ayrıntılarda gizli olduğunu vurgulayan reklam filminin ve kampanya görsellerinin çekimi 20 saatlik bir sürenin sonunda tamamlandı. Circle Proje Yönetimi ve Reklam Ajansı tarafından hazırlanan ve hayata geçirilen yeni kampanya, Kilim Mobilya’nın yeni sezonda daha genç, modern ve yenilikçi olduğunun altını çiziyor.

Mobilyam Kilim Benim, Bir Kilim Yeter Sevgilim!

Mottoyu destekleyen Mobilyam Kilim Benim yan söylemi ile klasikleşen motto güncellenirken, jingle ile güçlendirilen eğlenceli söylemin mutluluk duygusu oluşturması, uzun yıllar keyifle söylenmesi ve hatırlanır olması planlandı. Soft, Uyku ve Panel ürün gruplarıyla 2024’te sektörün parlayan yıldızı olmayı hedefleyen Kilim Mobilya, yenilikleri ve yeni güzellikleriyle tüm evlere şıklık ve tarz katmaya devam ediyor.