İtalyan estetiğinin el işçiliğiyle buluştuğu Luca Grossi ayakkabılar DESA’da!

Luca Grossi koleksiyonu, sezonun en çarpıcı parçalarından oluşuyor

İtalyan estetiğinin el işçiliğiyle buluştuğu Luca Grossi ayakkabılar DESA’da!

Her anınıza eşlik eden DESA'nın İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunda öne çıkan ünlü İtalyan markası Luca Grossi, konfor ve stili bir arada sunuyor. Sessiz lükse sahip Luca Grossi ayakkabılar, yüksek İtalyan işçiliğiyle parlıyor, doğal zarafetiyle dikkat çekiyor. Yalın bir çizgide ama son derece rafine bir şekilde tasarlanan ayakkabılar, zamansız tarzları ve detaylarıyla her kadının zevkine hitap ediyor.

 

DESA, İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunda, konfor ve stilin mükemmel birleşimi olan ünlü İtalyan markası Luca Grossi ayakkabılar ile moda tutkunlarını büyülemeye devam ediyor. Luca Grossi’nin bu sezon koleksiyonunda doğal ve pastel renkler ön plana çıkarken süet ve deriler ile metal aksesuarlar koleksiyondaki hakimiyetini sürdürüyor. DESA mağazaları ve www.desa.com.tr internet sitesinde yer alan, rahatlık ve şıklığın bir araya geldiği Luca Grossi koleksiyonu, yaz mevsiminin en gözde parçaları arasında yer almaya devam ediyor.

 

Luca Grossi koleksiyonu, sezonun en çarpıcı parçalarından oluşuyor

Benzersiz ve fark edilir bir tarza sahip Luca Grossi ayakkabıların İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunda süet ve derinin metal aksesuarlarla uyumlu kombinasyonu öne çıkıyor. Aynı zamanda casual loafer modeller geniş bir yelpazede yer alırken, taba ve kahverengi sandaletler, yüksek platform tabanlı terlikler yaz sezonun favorisi olmaya hazırlanıyor. Sakin ve zarif tonlardaki doğal renklerin yer aldığı ayakkabılar modern bir görünümü destekliyor.

 

Metal aksesuarların ışıltısı ile şıklık

Luca Grossi İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunda, metal aksesuarlar minimalist tasarımların vazgeçilmezi olarak öne çıkıyor. Ürünlere modern ve zarif bir dokunuş katan metal detaylar, rahatlık ve şıklığın mükemmel birleşimiyle bir araya geliyor. 

 

İlkbahar-yaz sezonunda DESA’nın koleksiyonunda yer alan Luca Grossi ayakkabılar ile görünümünüze şıklık katmak istiyorsanız DESA mağazaları ve www.desa.com.tr sizi bekliyor.