İSTANBUL CEVAHİR 9 ŞUBAT DÜNYA SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜNE DİKKAT ÇEKİYOR

Burada sigara içmenin cezası çok farklı!

İSTANBUL CEVAHİR 9 ŞUBAT DÜNYA SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜNE DİKKAT ÇEKİYOR

Yüzlerce markaya ve sınırsız eğlenceye ev sahipliği yapan İstanbul Cevahir; yıl boyunca yaptığı sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini ekleyerek, yeni kampanyasında sigara içmenin zararlarına dikkat çekti.

 

 

Birbirinden farklı etkinlikler ile kapılarını misafirlerine açan İstanbul Cevahir, 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü için hazırladığı kampanyasını duyurdu. Özel olarak hazırlanan proje; sigara bırakma sürecindeki bireylere destek sağlamak, farkındalık yaratmak ve sağlıklı yaşam alışkanlıklarını teşvik etmek amacını taşıyor.

 

Burada sigara içmenin cezası çok farklı!

 

İstanbul Cevahir, kapalı alanlarda alışılagelmiş "Sigara İçilmez" uyarı tabelalarını değiştirerek 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü’ne vurgu yapıyor. Uyarıları boyut olarak büyüterek, tabelaları sigara içilebilen alanlara taşıyan kampanyanın içeriği; sigara yüzünden hastalanan çocuklar, yok olan ormanlar, kaybolan zamanlar gibi çarpıcı mesajlar içeriyor. "Sigara içmenin asıl cezası kendinize, sevdiklerinize ve dünyaya" sloganı ile anlamlı bir çağrı yapıyor.

 

9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü'nde İstanbul Cevahir; toplumun sağlığını desteklemek ve sigara kullanımını azaltmak için sosyal sorumluluk projesini sürdürüyor ve tüm ziyaretçilerini ve sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeye davet ediyor.