İNKILÂP KİTABEVİ’NDEN YAYIN DÜNYASINA YENİ BİR SOLUK

“Evrenin Kara Kutusu” kitabı İnkılap Kitabevi’nin yeni markası “Üçüncü Göz” imzasıyla çıktı!

İNKILÂP KİTABEVİ’NDEN YAYIN DÜNYASINA YENİ BİR SOLUK

Dilek Karakuş’un farklı boyutlarda yaşadıklarını ve sıra dışı deneyimlerini anlatan “Evrenin Kara Kutusu” kitabı İnkılap Kitabevi’nin yeni markası “Üçüncü Göz” imzasıyla çıktı!

 

Araştırmacı, eğitmen ve terapist Dilek Karakuş, etkileyici ve sıra dışı deneyimlerini anlattığı, “Evrenin Kara Kutusu” kitabı ile dünyaya ve hayata olan bakış açımıza dair ezberlenen kalıpları derinden sarsıyor. İnsan psikolojisi, inanç sistemi ve paranormal yaşanmışlıklarını bir araya getirerek ufkunuzu açacak ve belki de biraz ürkütecek kitabı ile okurlarıyla buluşacak. 

Evrenin sonsuzluğu, ölüm diye bir şeyin olmadığı, ruhların beden ölümünden sonra farklı boyutlarda, alternatif evrenlerde yaşamına devam ettiğini öne süren Dilek Karakuş, “uzaylı” vakalarına da açıklık getirmeye çalışıyor ve iddia ettiği her şeyi bilimsel verilere dayandırarak açıklıyor. Üçüncü Göz” markasının ilk kitabı olan “Evrenin Kara Kutusu”nda yazar, “reenkarnasyon” ve “karma” kavramı üzerinde duruyor. 

ARKA KAPAK

Bir gece bu dünyadan başka bir dünyaya geçiş yaptırıldım. Birçok boyutu tecrübe ettim. Kara deliklerden paralel evrenlere geçirildim. Yaşadıklarım bende kalsın, fakat varlıkların eğitiminden geçtiğim iki yılın sonunda, farklı boyutlardaki bilgileri bu boyuta taşıyarak öğrendiğim bilgi ve yöntemleri anlatmayı yaşam amacı edindim. 

Bu zorlu sürecin sonunda hayatın bu dünyadan ibaret olmadığını öğrendim. Çocukluğumdan beri yaşadığım “paranormal” olaylar, astral rüyalar, durugörü, metafizik âleme yakın hissetmek gibi farklılıklarım hep vardı… Bütün bunların rastlantı olmadığını anladım. Doğrusunu söylemek gerekirse yaşadıklarımın, tecrübe ettirildiklerimin, şahit olduklarımın farklı olduğunu da geç anladım. Yaşadıklarımdan son derece emindim, ama tüm bunlar nasıl ve neden gerçekleşiyordu? Bu soruların cevabını bulmak için arayışa girdim ve araştırmalara başladım. 

Bu süreçten anladığım ise en önemli etkenin “inanç” olduğu!.. İnancımın verdiği güç ile yazdığım bu kitabın yolcu ruhlara destek olmasını amaçlıyorum. Umarım okuyan herkese huzur, mutluluk, bereket ve sabır getirir

 

Yayın Direktörü: Gülşen İşeri

Editör: Saliha Ulusoy

Kapak Tasarım: Buğra Gülsoy

Sayfa Tasarım: Beyzanur Karabulut Koç

Tür: Kişisel Gelişim