Hero Baby Organik Bebek Bisküvisi ile Yılbaşı Keyfi!

Hero Baby Organik Bebek Bisküvisi, bebeklerin yılbaşını keyifli geçirmesini destekliyor.

Hero Baby Organik Bebek Bisküvisi ile Yılbaşı Keyfi!

Hero Baby Organik Bebek Bisküvisi, yılbaşında bebeklere lezzetli ve sağlıklı bir alternatif oluyor, gece de mışıl mışıl bir uykunun sözünü veriyor.

Ek gıdaya geçiş döneminin vazgeçilmezi, Türkiye’nin ilk ve tek sütte eriyen organik bebek bisküvisi Hero Baby Organik Bebek Bisküvisi, bebeklerin yılbaşını keyifli geçirmesini destekliyor.

A, B1, B2, B6, B12, C ve D vitaminleri, folik asit, kalsiyum, demir, çinko ve iyotu bir arada sunan zengin içeriği sayesinde Organik Bebek Bisküvisi sağlıklı gelişimlerine katkı sağlıyor.

Hero Baby Organik Bebek Bisküvisi, sade ve rezeneli olmak üzere iki alternatif sunuyor. Atıştırmalık olarak tüketilebilen bisküvi ayrıca, süt, devam sütü veya meyve suyu ile karıştırılarak çeşitlendirilebiliyor. Bununla birlikte organik rezeneli içeriğiyle de bebeklerin huzurlu uyku kahramanı oluyor.

https://www.hero.com.tr/ herobabyturkiye

Hero Baby Hakkında:

Uluslararası bir gıda firması olan Hero, İsviçre’nin Lenzburg kentinde 1886 yılında kuruldu. İlk kuruluş amacı, meyve ve sebzelerin sağlıklı ambalajlarda saklanabilmesi olan Hero, daha sonra üretim alanını genişletti. Hero, bugün dünya üzerinde 4 bin 300 çalışanıyla, bebek maması (bebek devam sütleri, kaşık ve kavanoz mamaları), meyve suları, tahıllı bar, reçel ve benzeri gıda alanlarında ürünler sunuyor. 134 yıldır tüketicisine kaliteli ürünler sunan Hero, bugün Avrupa’nın en büyük mama üreticilerinden biri konumunda. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren Hero Grup, başarısını inovasyon, teknoloji ve kalite sistemi yatırımlarına borçludur. Kurulduğu günden bugüne, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde de liderdir.

Hero Türkiye, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapar. Bebek besinlerini üretirken mutfaklarımızda kullandığımız besinlere çeşitlilik ekler, vitaminler, mineraller ile besin değerlerini artırır. Bebeklerini sağlıklı besinler ile beslemek isteyen annelerin gösterdiği özen Hero Baby’nin de önceliğidir. Hero Baby’nin Türkiye’deki 60’tan fazla çeşitte ürün içeren portföyü arasında; bebek devam sütleri mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları yer alır.