ARDA EREL’DEN “KONUŞAMADIĞIMIZ NE VARSA” YAKINDA ÖN SİPARİŞTE

Arda Erel’in İnkılâp Kitabevi etiketiyle yakında ön siparişte olacak

ARDA EREL’DEN “KONUŞAMADIĞIMIZ NE VARSA” YAKINDA ÖN SİPARİŞTE

Genç yazar Arda Erel’in tüm ön yargıları bir kenara bırakıp sevgi temelinde buluşmaya çağıran ve tüm farklılıklarla bir araya gelmeye davet yeni kitabı “Konuşamadığımız Ne Varsa”, İnkılâp Kitabevi etiketiyle yakında ön siparişe çıkacak.

 

Gençlik enerjisini okurunun kısa sürede sevdiği olgun kalemine bırakan genç yazar Arda Erel’in altıncı kitabı Konuşamadığımız Ne Varsa’nın ön siparişi yakında açılacak. Sorgulayıcı tavrı ve derin düşüncelere yönelten aforizmaları ile genç yaşında yetkin eserler ortaya koymayı başaran Erel’in İnkılâp Kitabevi etiketiyle yakında okurlarla buluşacak yeni kitabı; siyasi, ekonomik ya da kültürel nedenlerle birbirinden giderek uzaklaşan bir toplum içinde yarım kalan hayallerin, keşfedilemeyen benliklerin, kavuşulamayan aşkların girdabında mutsuzluğa sürüklenenleri anlatıyor.

 

Okurunu dört yıl aradan sonra yeniden denemelerin dünyası içinde bir yolculuğa çıkaracak Arda Erel, okurunun alışkın olduğu tarzını yeni kitabında da sürdürmeye devam ediyor. Hayatın tüm farklılıklarını kabul eden, sevgi ve barış içinde yaşamaya özlem duyan herkesin duygularını kitabının satırlarına işleyen Erel, konuşmaktan kaçınanlara da seslenmeyi ihmal etmiyor. Toplumu var eden bir dil ve birleştirmeyi başarabilen kelimelerle zamanın kaydını tutan genç yazar, “Bugün, tam da şimdi, sorular sormaya, konuşmadıklarımızı konuşmaya başlamalıyız...” çağrısını yapıyor.

 

Arda Erel’in İnkılâp Kitabevi etiketiyle yakında ön siparişte olacak yeni kitabı, tüm İnkılâp Kitabevi mağazaları ve inkilap.com ile kitap satan her yerden alınabilecek.