Zeytinyağı diye aldı, içinden çıkanı görünce şoke oldu

Kutuların içinde su olduğunu görünce büyük şaşkınlık yaşadı. 

Zeytinyağı diye aldı, içinden çıkanı görünce şoke oldu

İnşaatlarda boyacılık yaparak geçimini sağlayan İsmail Bulun, Sümerevler Mahallesi’nde kurulan semt pazarında seyyar tezgah açan şahıstan 350 lira ödeyerek 2 teneke zeytinyağı aldı. Her biri 17 litre olan teneke kutuları evine götüren Bulun, kutuların içinde su olduğunu görünce büyük şaşkınlık yaşadı. 

Teneke kutuları yeniden pazara dönen Bulun, seyyar satıcının yerinde olmadığını gördü. Burada zeytinyağı yerine su dolu olduğunu etrafındaki vatandaşlara gösteren Bulun, dolandırıldığını belirterek polisi arayarak şikayetçi oldu. İhbar üzerine pazar yerine gelen polis ekipleri, Bulun ve çevredekilerin bilgisine başvurarak olayla ilgili çalışma başlattı.

Pazardan aldığı teneke kutularla evine gittiğinde zeytinyağı yerine su ile karşılaşınca şoke olduğunu belirten İsmail Bulun, "Pazarda dolaşırken zeytinyağı satıldığını gördüm. Burada bir kutudaki zeytinyağını bize gösterdi ve kaliteli olduğunu söyledi. Daha sonra pazarlık ile 2 kutu zeytinyağını 350 liraya aldım. Eve götürüp baktığımda tenekelerden zeytinyağı yerine su çıktı. Tekrardan pazara geldiğimde adamın yerinde olmadığını görünce polisi arayarak şikayetçi oldum” diye konuştu.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/zeytinyagi-diye-aldi-icinden-cikani-gorunce-soke-oldu-428309h.htm

Zeytinyagı Siparisi İcin Tıklayın

https://www.mustafainan.com.tr/