Vaillant Green iQ konsepti ile kombilerde üstün teknoloji sunuyor

İnternet bağlantılı, yüksek teknoloji ile kontrol kullanıcıda

Vaillant Green iQ konsepti ile kombilerde üstün teknoloji sunuyor

lu ve uzun ömürlü ürünlerle ülke ekonomisine de katkıda bulunmayı amaçlayan Vaillant Türkiye, teknolojik yatırımlarına uzun yıllardır ara vermeden devam ediyor. Green iQ’nun yüksek teknolojisi ile üretilen ürünler, ek tasarruf ve kullanım kolaylığı gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Çift yoğuşma teknolojisi kullanılan ürünler standart kombilere kıyasla yüksek oranda tasarruf sağlıyor.

İnternet bağlantılı, yüksek teknoloji ile kontrol kullanıcıda

Vaillant, Green iQ konseptli ürünlerindeki üstün teknoloji ile kullanıcıya geniş bir kontrol alanı sunuyor. Cihaza entegre internet bağlantı modülü kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Kullanıcılar, tam metin destekli yeni ekran sayesinde kombilerinin zengin işlevlerini daha iyi anlayabiliyor ve en yüksek verimlilikte kullanabiliyor. Kontrol cihazlarının yanı sıra Vaillant Türkiye’nin uygulamasıyla da kontrol edilebilen sistem bu sayede kullanıcı deneyimini daha yüksek seviyelere taşıyor.

Minimum debilerde de sıcak su imkanı

ecoTEC Exclusive’de kullanım suyu, plakalı eşanjörden önce ana eşanjöre gönderiliyor. Bu sırada baca gazındaki atık enerji emilerek suya aktarılıyor. Böylece hem baca gazı sıcaklığı ve emisyonları düşüyor, hem yoğuşma miktarı artıyor, hem de kullanım suyuna ön ısıtma uygulanmış oluyor. Bu sayede 25 kW ısıtma ve 35 kW sıcak su kapasitesi sağlanıyor. Bu sistem mevcut eşanjör teknolojisinde kullanılan en verimli sistem olarak biliniyor.

ecoTEC Exclusive; %94 sezonsal ısıtma verimliliğine sahip olması, 44 dB (A) oranında düşük ses seviyesi, gaz kalitesi değişimlerine özel bir ayar gerekmeden otomatik uyum sağlaması, %9 modülasyon oranı gibi özellikleri ile kullanımda da konfor sunuyor. ecoTEC Exclusive, paslanmaz çelik eşanjör ile uzun ömürlü kullanım, XXL profilde bol miktarda sıcak su, Aqua Konfor özelliği ile anında sıcak su, Aqua Sensör ile minimum debilerde de sıcak su imkanının yanı sıra şık tasarımı ve gelişmiş teknolojik özellikleri ile öne çıkıyor.