UberÇikolata: 14 Şubat'ta Uber’den sevgililer günü hediyesi

Mutluluğu UberÇikolata ile paylaşın  

UberÇikolata: 14 Şubat'ta Uber’den sevgililer günü hediyesi

14 Şubat Sevgililer Günü’nü nasıl geçireceğinizi mi düşünüyorsunuz? Bu yıl bir değişiklik yapın ve Sevgililer Günü’nde ücretsiz UberÇikolata çağırın! İstediğiniz yere güvenli ve rahat bir şekilde gitmenizi sağlayan Uber uygulaması, Sevgililer Günü olan bu Pazar'a özel UberÇikolata hediye ediyor. Uber uygulamasından çağırılabilecek UberÇikolata, sevdiğinizle mutluluğu paylaşmanız için!

 

UberÇikolata kampanyası stoklarla sınırlıdır ve yalnızca 14 Şubat 2021 tarihinde 11:00-18:00 saatleri arasında faydalanılabilir. Diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. UberÇikolata için verilen siparişler UberTaksi kullanan sarı taksiler ile ulaştırılacaktır.

 

Mutluluğu UberÇikolata ile paylaşın

 

İstanbul’da hizmet vermeye başladığı 2014 yılından itibaren, İstanbullular için popüler ve güvenli bir ulaşım seçeneği haline gelmiş ve  Türkiye’de 4,5 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş ve kullanılmıştır. Hafta sonları sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evde olduğumuz bu süreçte pandemi sevginizi göstermenize engel olmasın.  Uber uygulaması ile Sevgililer Günü'nde bir kutu kırmızı kalp şeklinde çikolata sipariş edebilirsiniz. UberÇikolata sayesinde sevdiklerinize veya kendinize zahmetsizce çikolata gönderebilirsiniz.

 

Uber Hakkında:

 

Tek bir tuşa basarak istediğiniz yere gitme fikriyle yola çıkan Uber, bugün 66 ülkede, 700’den fazla şehirde günde 19 milyon yolculuk yapılmasına imkân sağlayan global bir teknoloji platformudur. 

 

Uber’in misyonu şehir ulaşımını geliştirmektir. Uber 2010 yılında basit bir sorunu çözmek için ortaya çıktı: Tek bir tuşa basarak nasıl yolculuk yapılabilir? O günden bugüne, 15 milyardan fazla yolculuk yapılarak, Uber insanları gitmek istedikleri yere yakınlaştıran çeşitli ürünler geliştirmeye devam etmiştir. Uber, insanların, yemeklerin, eşyaların şehirlerde nasıl taşındığını değiştirerek dünyaya ulaşımda yeni imkanlar yaratan bir platform haline gelmiştir.