THE BODRUM EDITION’DA DİNGİNLİK ZAMANI; Zen at EDITION İLE YAŞANDI

SAĞLIKLI YAŞAM KAÇAMAĞI İÇİN İDEAL BİR KAÇIŞ NOKTASI; Zen at EDITION

THE BODRUM EDITION’DA DİNGİNLİK ZAMANI; Zen at EDITION İLE YAŞANDI

The Bodrum EDITION,Türkiye'de ve yurtdışında en tanınmış gurular ve koçların eğitmenliğiyle gerçekleşen Zen at EDITION etkinliğine ev sahipliği yaptı. Misafirler zihin, beden ve ruh için ilham verici sağlıklı yaşam programı ile gündelik hayatın karmaşasından uzaklaşırken aynı zamanda yenilenme fırsatı buldu.

 

Türkiye'nin büyüleyici Turkuaz Kıyısında yer alan, Ian Schrager ve Marriott International iş birliği ile açılan The Bodrum EDITION, nefes almanın, meditasyonun ve sağlıklı beslenmenin önemini vurgulayan Zen at EDITION etkinliğini düzenledi. Yaşam tarzı değişikliklerini teşvik etmeyi amaçlayan sağlıklı yaşam programında kendini yenilemek ve 2020’nin tükenmişliğiyle mücadele etmek isteyenler bir araya geldi.

SAĞLIKLI YAŞAM KAÇAMAĞI İÇİN İDEAL BİR KAÇIŞ NOKTASI; Zen at EDITION

Türkiye'de ve yurtdışında en tanınmış koçlar ve gurularla birlikte hazırlanan ruhani bir inziva Zen at EDITION, dinamik ve akıcı yoga atölyeleri, pranayama (nefes egzersizleri), sessiz meditasyon ve maneviyata dayalı mandala atölyeleri ile etkinliği dinginlik dolu bir festivale dönüştürdü.

Zihni alfa ve ardından teta beyin dalgası ritmine sokmak için gonglar, kristal kaseler, konçlar ve tibet kaseleri gibi çeşitli müzik aletleri kullanarak gerçekleşen Ses Terapisi ile İyileştirme ekinliğinde Rida Kıraşı yalnızca duygusal düzeyde değil, aynı zamanda ses titreşimleri ve vücudun her hücresine ulaşan frekanslarla "ses masajı" yaparak hücresel düzeyde de şifa sağladı. Natalie Garih’in koçluğunda gerçekleşen Somatik Nefes Çalışmasında ise misafirlere terapi sırasında beyin ve bedenin daha fazla oksijen ile buluşmasını sağlayacak egzersizler yapıldı.

Optimum fiziksel, zihinsel ve ruhsal dengeyi kurmak, bedeni ve zihni yeniden eğitmek için tasarlanan Aslıhan Aksun’un liderliğindeki Mandala Atölyeleri sağlık ve iyi oluşa geçmişten gelen bir yaklaşım sundu.

Cihangir Yoga’nın uzman eğitmenlerinin yönlendirmesiyle düzenlenen Yoga Derslerinde katılımcılar hem beden hem de zihni çalıştıran dinamik ve akıcı yoga dersleri aldı. Katılımcılar bu dersler sırasında vücutlarını ısıtırken dayanıklılığın, gücün ve esnekliğin geliştirilmesine katkı sağladı.

Çiçek esanslarının büyüsünü Melis Kuriş Tümen ile Çiçek Özleri Atölyesinde keşfeden misafirler aynı zamanda alternatif şifa yöntemlerinin faydalarını keşfetti ve kendi Aura Spreylerini tasarladı. Eylül Dizdar’ın düzenlediği 5 Elementin Dansı atölyesinde ise konuklar beden bilgeliklerine teslim olarak müziğin ritmi, elementlerin gücüyle, meditatif ve dönüştürücü dans yolculuğuna çıktı.


Rezervasyon yapmak için lütfen +90 252 311 3131 numaralı telefonu arayın veya reservations.bod@editionhotels.com adresine e-posta gönderin.

The Bodrum EDITION hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin:

www.editionhotels.com/bodrum

www.instagram.com/bodrumedition

www.instagram.com/bravabodrum

TESİS AÇILMA SAATLERİ VE REZERVASYON BİLGİLERİ

BEACH CLUB

10.00 – 22.00 açık

Rezervasyon için lütfen +90 252311 31 35'i arayın.

MORENA

08.00 - 23:00 açık

Perşembe ve Cuma: 17: 00-19: 00 saatleri arasında güneş batımı ile akustik konserleri

Pazar günleri: 13: 30'dan 16: 30'a kadar canlı Latin müzikleri

Rezervasyon için lütfen +90 252311 31 35'i arayın.

SPA

Her gün 10:00 - 22:00 arası

Tarih aralıkları değişebilir

Rezervasyon için lütfen +90 252 311 31 31 numaralı telefonu arayın veya guestexperience.bod@editionhotels.com adresine e-posta gönderin.

The Bodrum EDITION Hakkında

Bodrum yarımadasının Batı tarafında, Yalıkavak Marina’ya yalnızca üç kilometre mesafede konumlanan The Bodrum EDITION, pek çoğu Ege Denizi’ne bakan ve kendi balkonu, bahçesi veya özel havuzuna sahip olan 108 misafir odası, suit ve villalardan oluşuyor. Otelin tasarımında infinity havuz ve bahçe lounge’larının yanı sıra içerisinde Türk Hamamı, spor salonu ve özel bungalovlara sahip olan ve benzersiz bir beach club sunan sanat eseri niteliğinde bir spa deneyimi de bulunuyor. Otelin eşsiz yemek ve içki deneyimi kapsamında, 2 adet bar, koya bakan gurme bir barbekü, gece kulubü ve günlük lezzetler sunan alternatifler bulunuyor. Otelde yer alan 1200 metrekarelik açık ve kapalı etkinlik alanları ise toplantı stüdyoları, toplantı odaları ve bir adet balo salonundan oluşuyor.