Kristal Kar ile Yılbaşı Keyfi

Bengü ile unutulmaz bir yılbaşı gecesi 

Kristal Kar ile Yılbaşı Keyfi

Sadece Alpler'de bulunan kristal kar kalitesine ve Dünyanın en uzun kayak pistlerinden birine sahip, Kars Sarıkamış'ta hizmet verecek olan Duja Chalet, 15 Aralık 2022 tarihinde misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Üstün hizmet anlayışı ile destinasyon olarak Sarıkamış’ı da ön plana çıkaracak olan Duja Chalet, 144 odası, kapalı yüzme havuzu, 500 kişilik toplantı salonu ve çocuk kulübü ile hizmet verecek. 

Bengü ile unutulmaz bir yılbaşı gecesi 

Yılbaşı gala gecesi için muhteşem bir program hazırlayan Duja Chalet, misafirleriyle yılbaşına özel programı ve repertuarı ile Türk pop müziğinin başarılı sanatçısı Bengü'yü buluşturacak. Pek çok gösteri ve etkinliğin yer alacağı programda, çocuklar için de gün ve gece boyunca devam edecek etkinlikler yer alırken, gece kulübü de  unutulmaz bir akşam için hizmet verecek. 

Duja Hotels ekibi, şömine başında çocuklar ve noel baba buluşması, havai fişek ve dans gösterileri ile  unutulmaz bir yılbaşı gecesi için misafirlerini ağırlamaya hazır.

Duja Chalet Ski Center Hakkında

Türkiye'nin en uzun kayak pistine sahip kış turizmin öncü şehirlerinden biri olan Kars’ın Sarıkamış ilçesindeki otelimiz, dünyada ender olarak görülen kristal kar ayrıcalığıyla kayak tutkusunu bir şölene dönüştürüyor.

9 adet pist mevcuttur, pistlerin uzunluğu 25 km'dir. 2 adet pist zirveden Karanlıkdere mevkiine, 5 adet pist zirveden 1. Etap mevkiine, 2 pist ise zirveden otele kadar uzanmaktadır. 3 adet telesiyej mevcuttur. Başlangıç pisti, 1 Kolay Pist, 3 Orta Pist, 3 Zor Pist bulunmaktadır. Cross Country Pistinin çevre uzunluğu 50 km'dir. 5 km'si uluslararası Cross Country Federasyonu tescillidir.

Bölgede bulunan tarihi yerleri ziyaret edebilirsiniz: Ani Harabeleri, Meryem Ana Katedrali, Bakireler Manastırı, Çifte Beden Surları, İshak Paşa Sarayı, Kars Kalesi, Döner Kümbet, Keçeli Kilisesi, Selçuklu Kervansaray, Kümbet Cami bulunmaktadır.

https://instagram.com/dujachalet