İPEK SENEM AYDIN BİYOGRAFİSİ

Birçok mucizeye şahit olduktan sonra Uluslararası Thetahealing Eğitmeni oldum.

İPEK SENEM AYDIN BİYOGRAFİSİ

BEN İPEK SENEM AYDIN..

Benim yolum kurumsallıktan spiritüelliğe uzanan bir yol. Kurumsal hayatta durup bir mola vermek istediğim sırada rehberlik girdi hayatıma. Turist rehberliği ve iç sesim 2012 yılında İstanbul'a taşıdı beni. Ardından bir Karma Astroloji danışmanlığı ile hayatımı değiştirecek kararlar aldım. 

"Dönüştürürken, dönüşeceksin" sözleriin ardından Thetahealing ile tanıştım. Birçok mucizeye şahit olduktan sonra Uluslararası Thetahealing Eğitmeni oldum.

Rehberlik hayatımda misafirlerime tarihi ve kültürel değerlerimizi tanıtmak konusunda rehberlik ediyordum. Şimdi ise İpek Senem Aydın Farkındalık Atölyesi'nde danışanlarıma, öğrencilerime ve kolektife hayat misyonlarını bulma ve farkındalıklarını artırmak konusunda rehberlik ediyorum.

Hayatımızı bilinçaltımız yönetir. Thetahealing kurucusu Vianna Stibal der ki:"Kaderini ya sen yaratırsın, ya da bilinçaltın". Bilinçaltımızdaki artık bize hizmet etmeyen inanç ve düşünce kalıplarımızı değiştirip yerine olumlu programlar yüklediğimizde mucizeler mümkündür. 

Sizler de hayatınızla ilgili tüm bilinçaltı blokajlarını yeniden programlayabilir ve mucizelere şahit olabilirsiniz. 

AKADEMİK KARİYER

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan İpek Senem Aydın Uluslararası Thetahealing Eğitmenidir. Reiki Master olan İpek Senem Aydın, aynı zamanda İngilizce, İtalyanca ve Portekizce dillerinden profesyonel tur rehberliği mesleğine de devam etmektedir. Her yıl çeşitli dönemlerde yurtiçi ve yurtdışı turlar düzenleyip tur katılımcılarının ruhsal yolculuklarına eşlik etmektedir.

Çalışmalarını Nişantaşı'ndaki İpek Senem Aydın Farkındalık Atölyesi'nde devam ettirmektedir. Danışanlarına özellikle Kristal yatak, Thetahealing, Bolluk-Bereket, Aşk ve İlişkiler konularında destek ve hizmetler vermektedir. Atölyede aynı zamanda konularında uzman kişiler ile ailedizimi, nefes, ses meditasyonu, astroloji danışmanlığı, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştirmektedir. 

http://ipeksenemaydin.com/ipek-senem-aydin