Ad

Akıllı Tarımın Öncüsü Hektaş Agroexpo'da

93295
Ad

Beşeri ilaç üretmek amacıyla 1956 yılında Adana’da kurulan Hektaş, şimdiki ana faaliyet alanı olan bitki koruma ürünleri üretimine 1963 yılında geçmiştir. Şirket merkezi Kocaeli Gebze’de bulunan Hektaş, 6 bölge müdürlüğü (Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Şanlıurfa) ile Türkiye’nin her noktasına kesintisiz hizmet vermektedir. Bir OYAK Grup şirketi olan HEKTAŞ, Türkiye bitki koruma sektörünün lider markalarından biri olup, Türkiye’nin ekolojik yapısına ve ürün çeşitliliğine uygun 350’den fazla bitki koruma, bitki besleme, tohum, hayvan sağlığı ve evcil hayvan maması ürünlerinin üretim, satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

63 yıllık geçmişe sahip olan HEKTAŞ, mevcut ürün yelpazesini geliştirirken, üreticilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, insana, çevreye ve doğaya saygılı, sürdürülebilir tarım uygulamalarına uygun ürünler sunmaktadır. Kocaeli, Niğde ve Adana’da yüksek kapasiteli modern tesislerde çalışmalarına devam eden HEKTAŞ, yenilikçi ürün ve hizmetlerin portföyüne eklenmesi için Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmektedir.
06-09 Şubat 2020 tarihlerinde 15. kez düzenlenecek Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarında A holü A1320 Nolu Standında ziyaretçilerini ağırlayacak olan HEKTAŞ, bitki koruma sektöründe  sürdürülebilir tarım uygulamalı ürünlerini sergileyecekler.

Ad

Yorum Yaz