Ad

"İyilik Her Yerde" bu hafta taşımalı eğitim ve trafik güvenliğini ele alıyor

90112
Ad

Woman TV ekranlarında yayınlanan “İyilik Her Yerde” de bu hafta Michelin Türkiye’nin “İyi Dersler Şoför Amca” projesi yer alıyor

Türkiye’nin tek kadın kanalı Woman TV’de Arzu Çekirge Paksoy’un hazırlayıp sunduğu “İyilik Her Yerde” her hafta sosyal sorumluluk konusunda gerçekleşen başarılı projelere ve sivil toplum kuruluşlarına yer veriyor.

Şimdiye kadar Nestle, Opet, Boyner, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Aydın Doğan Vakfı, İstanbul Zihinsel Engelliler Vakfı-İZEV ve KAGİDER gibi öncü kurumların katıldığı programa bu hafta Michelin Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Selen Dik ve Öğretim Görevlisi Fadile Paksoy konuk olacak.

13 Haziran 2019, Perşembe günü saat 15.30-16.00 arası yayınlanacak programda Trafik güvenliği konusu ve Michelin Türkiye’nin “İyi Dersler Şoför Amca” projesi çeşitli yönleriyle incelenecek. 

Arzu Çekirge Paksoy ile “İyilik Her Yerde” programı her Perşembe saat 15.30-16.00 arası Woman TV’nin www.womantv.com.tr sitesinden ve D-smart 53. Kanal, Vodafone TV, Blutv , Turkcell + ve Youtube’dan izlenebilir.

Kanal: Woman TV

Yayın Tarihi: Her Perşembe

Yayın Saati: 15.30-16.00

Ad

Yorum Yaz