Ad

Babanızı şımartma sırası sizde!

88977

Hilton İstanbul Maslak bünyesindeki Ocean Club, 10-16 Haziran tarihleri arasında babanıza hediye edeceğiniz tüm masaj seansları için 20 dakikalık köpük bakımı hediye ediyor.

Varlığıyla bize güç veren babalarımıza hak ettikleri konforu hediye etmek isteyenler için Ocean Club’dan güzel bir jest! Hilton İstanbul Maslak bünyesindeki Ocean Club 10-16 Haziran tarihleri arasında babanıza hediye edeceğiniz tüm masaj seansları için 20 dakikalık köpük bakımı hediye ediyor.

Bu özel günü babanızla spor yaparak geçirmek isterseniz Ocean Club’ın squash kortunda baba-oğul ya da baba-kız bir turnuva ile hem eğlenebilir hem de aktif bir şekilde rahatlama imkanı bulabilirsiniz.

Bünyesinde 2 VIP oda barındıran Ocean Club’da; stres ve kas gerilimini azaltan İsveç masajından, gevşetici ve dinlendirici aroma terapi masajına, taş masajından, sporcu masajına kadar misafirlerin ihtiyacına göre pek çok masaj uygulanıyor.

Vücudun farklı bölgelerine yönelik yapılan masajların yanı sıra, Bali masajı ve Hint baş masajı gibi bedeni rahatlatan Uzakdoğu masajları da en çok tercih edilen bakımlar arasında yer alıyor; biriken gerginlik ve stres hissi vücuttan atılıyor.

İletişim: Ocean Club - 0212 286 1942

Ad

Yorum Yaz