Ad

Soul House Müziğin Fenomen İsmi Black Coffee Bodrum’da!

88826
Ad

2005’ten bu yana çeşitli müzik otoriteleri tarafından 20’den fazla ödüle layık görülen, elektronik müziği caz ve soul müzikle baharatlandıran Güney Afrikalı DJ, prodüktör, söz yazarı ve şarkıcı Black Coffee, 6 Haziran gecesi “Limits Off Presents Black Coffee” konseriyle Bodrum Xuma sahnesinde olacak

Modern elektronik müziği caz ve soul tınılarıyla renklendiren, house müziğin dünyadaki en önemli temsilcilerinden Black Coffee, 6 Haziran gecesi Limits Off ile Bodrum Xuma sahnesinde olacak. İstanbul’da ve Çeşme’de müzikseverleri çoşturan Black Coffee, bir sonraki durağı olan Bodrum’u da sallayacak!

Drive adlı parçası Spotify’da 26 milyondan fazla kez dinlenen; Embrace, WishYouWere Here, YourEyes ve Muye gibi şarkıları büyük ilgi gören, asıl adı Nkosinathi Innocent Maphumulo olan BlackCoffee, uzun yıllar Afrika müziği üzerine çalıştı.

Müzisyen, çıkış yaptığı 2005’ten bu yana soulhouse ve afrofunk tarzı müziği geniş kitlelerle buluşturdu. HughMassekela’nın “Stimela”sına getirdiği yeni yorumuyla da büyük ilgi çeken Black Coffee, ardından peş peşe yayınladığı longplay’lerle dünya müzik piyasasında kendine sıkı bir yer edindi.

Ad

Yorum Yaz