Ad

Garaj Günleri İstanbul Optimum’da

87411
Ad

İstanbul Anadolu Yakası’nda alışveriş ve sosyal yaşamın iç içe geçtiği önemli merkezlerden biri olan İstanbul Optimum, 19 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştireceği Garaj Günleri ile dünyaca ünlü markaların birbirinden şık ve uygun fiyatlı ürünlerini sunuyor.

Yerli ve yabancı marka karmasının bir arada bulunduğu İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi19 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında düzenleyeceği ‘Garaj Günleri’ kapsamında, dünyaca ünlü markaları avantajlı fiyatlarla ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Eğlence ve ekonomik alışverişin adresi olan İstanbul Optimum, Garaj Günleri kapsamındaVakko Outlet, Boyner Outlet, New Balance, Elle Shoes, Levi’s, Kiğılı, D’S Damat, U.S. Polo, Lui Jo, Jumbo, Kip, Gusto, Dagi, Hatemoğlu, Hummel, Toyzz Shop, Panço, Ramsey, Bambi ve Tefal gibi yerli ve yabancı öne çıkan markaların en beğenilen tasarımlarını alışveriş tutkunlarıyla buluşturacak.

Ziyaretçilerin birbirinden farklı ve uygun fiyatlı ürünleri bulabilecekleri Garaj Günleri-3 numaralı yeşil otopark alanında olacak.

Ad

Yorum Yaz