Ad

Çukurova Belediyesinin İlk Kadın Başkan Yardımcısı'' unvanı ile katıldım.

87165

İl Başkanımız Sn. Göktürk Boyvadaoğlu'nun düzenlediği Kadınlarımızla Dayanışma Toplantısına '' Çukurova Belediyesinin İlk Kadın Başkan Yardımcısı'' unvanı ile katıldım. Çok büyük bir sevinç ve ilgiyle karşılanınca Türk kadınının siyasette daha etkin olması için verdiğimiz bu emeğin, ne denli önemli olduğunu bir kere daha anladım. 
Bu değerli göreve gelmemde büyük katkısı olan;
Genel Başkanımız Meral Akşener'e, Adana'da İYİ'liğin kurucu ustalığını yapan ve her ilçenin kurulmasında bize bir eğitmen Eda’sı İle ayrıca bir baba-abi gibi bize sahiplenip yaklaşıp desteğini esirgemeyen Vekilimiz Metanet Culhaoglu'na, ne zaman sıkışsak bize yol gösteren Milletvekilimiz Birol Büyüköztürk'e, gösterdiği büyük emekten, başarılardan ve bizi bir arada tutan değerli İl Başkanımız Göktürk Boyvadaoğlu'na, ''Azime Başkan'ımızdan başkası başkan yrd olmaz, o bizim olmazsa olmazımız.'' deyip görevini layığıyla yürüten Çukurova İlçe Başkanımız Mustafa İlker Akça başta olmak üzere tüm ilçe başkanlarımıza, meclis üyesi arkadaşlarıma il-ilçe yönetimlerimize ve birbirinden değerli partili kardeşlerime yürekten teşekkür ediyorum.

Bana bu görevi veren ve Çukurova'da çok güzel projelere imza atan, Adana ile Çukurova için durmaksızın birlikte çalışacağım Sn. Soner Çetin'e başkanımıza da ayrıca bir teşekkürü borç bilirim.

Bu güzel etkinliği düzenleyen ve etkinliğe katılan herkese teşekkür ederim. İYİ ki varsınız!

AZİME KOCACIK
ÇUKUROVA BELEDİYESİ BAŞKAN YARDIMCISI
İYİ PARTİ ÇUKUROVA KURUCU İLÇE BAŞKANI

Ad

Yorum Yaz