Ad

Amerikan Hastanesi Sanata Verdiği Desteği İKSV İşbirliği ile Sürdürüyor

85899
Ad

Kurulduğu günden bu yana kültür ve sanata verdiği desteği sürdüren Amerikan Hastanesi, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 2019 yılı boyunca düzenlenecek olan etkinliklerin sağlık servis sponsoru oldu.

 

Amerikan Hastanesi, insanlığın gelişiminde büyük önem taşıyan kültür ve sanata destek vermeye devam ediyor. İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın organize edeceği İstanbul Film Festivali, İstanbul Müzik Festivali, İstanbul Caz Festivali ve İstanbul Tiyatro Festivali’nin yanı sıra İstanbul Bienali’nin sağlık servis sponsoru olan Amerikan Hastanesi, sanatın her dalını sahipleniyor.

 

VKV Sağlık Kuruluşları Genel Müdürü Dr. Erhan Bulutcu, “Amerikan Hastanesi olarak sanatın iyileştirme üzerindeki etki ve önemini biliyor, bu doğrultuda adımlar atıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana benimsediğimiz vizyonumuzdan hareketle bu alandaki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz dönemlerde de birçok önemli sanat etkinliğine destek vererek bunu ortaya koyduk. Şimdi ise ülkemizde sanat alanında başarılı işlere imza atan İKSV ile bir arada olmanın gururunu yaşıyoruz. Amerikan Hastanesi olarak kalbimizin sanat için attığını her fırsatta dile getiriyor ve bunu yaptığımız işbirlikleriyle perçinliyoruz,” dedi.

Ad

Yorum Yaz