Ad

Emaar Mall Wellness Fest ile sağlık ve enerji dolu bir hafta sonu sunuyor

85360
Ad

Emaar Mall, ‘Bu Mart Kendine İyi Bak” konseptiyle gerçekleştirdiği etkinlik serisine bir yenisini daha ekliyor. 16 – 17 Mart tarihlerinde gerçekleşecek Wellness Fest, sağlıklı atıştırmalık tarifleri, beslenme tüyoları, organik pazarlar ve çeşitli atölye çalışmalarıyla ziyaretçilere keyif ve sağlık dolu bir hafta sonu yaşatacak. Dilara Koçak ve Hazer Armani Wellness Fest kapsamında Mall ziyaretçileriyle bir araya gelecek.

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall,16 - 17 Mart tarihlerinde sağlıklı yaşam tutkunlaı ve meraklılarının heyecanla beklediği Wellness Fest'e ev sahipliği yapacak. İki gün boyunca sürecek ve sağlıklı çikolata yapımı, detoks içecek atölyeleri, tadım etkinlikleri, organik pazarlar, arındırıcı zen house ve sağlıklı yaşama dair birçok aktivitenin yer alacağı festivalde, katılımcılar merak ettikleri konularla ilgili sağlıklı bilgiyi ilk kaynaktan alma fırsatı bulacak.

‘Bu Mart Kendine İyi Bak’ konseptiyle düzenlenen Wellness Fest, konukları arasında Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak ve ünlü şef Hazer Armani de yer alacak. 16 Mart Cumartesi ‘Gülümseten Atıştırmalıklar’ ile Dilara Koçak, 17 Mart Pazar ise ‘Sağlıklı Atıştırmalıklar’ çalışmasıyla da Hazer Armani, Mall ziyaretçileri ile bir araya gelerek sağlıklı atıştırmalık tarifler ve beslenme konusunda tüyolar verecek.

Emaar Mall’da 16 Mart Cumartesi günü 12.00’da başlayacak olan Wellness Fest, pazar günü 20.30’a kadar sürecek.

Ad

Yorum Yaz