Ad

DEPPO ÖZEL KONTROL LABORATUVARI

85330

"Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı" 2010 yılında İzmir / Bornova Şehir merkezinde Uğursan şirketler grubunun yeni yatırımı olarak faaliyete başlamış olup, kurulduğu yıldan itibaren sektörün en iyileri arasında yer almak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Büyük bir yatırımla sektörün ihtiyacı olan güven ve tecrübeyi bünyesinde toplayan DEPPO Özel Kontrol Laboratuvarı, Entegre bir yapıda, Gıda/Yem, Çevre/Su/Atık Su ve Gübre/Toprak analizlerinde ilgili kuruluşlar tarafından yetkilendirilmiş geniş kapsamlı bir laboratuvardır.

Eğitimli, gelişime açık ve sürekli kendini yenileyen, yeterliliği kanıtlanmış personeliyle hizmet verdiği firmalara güvenilir sonuçlar vererek katma değer sağlayan laboratuvarımız gerekli tüm yasal yetki ve çalışma belgelerine sahiptir.

Türkiye'de sürdürülebilir Laboratuvar hizmetleri için yetkilendirme ve Akreditasyon sürecine dahil olduğumuz Bakanlıklar

  • Sağlık Bakanlığı,
  • Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı,
  • Çevre ve Şehircilik Bakanlığı,
  • Avrupa Birliği Bakanlığına bağlı Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından belirli periyotlarda denetlenen laboratuvarımız en güvenilir sonucu vermek için çalışmaktadır.

Yasalarla belirlenen görevlerinin yanı sıra; globalleşen dünyada önemli bir ölçüt olan Kalite ve Kalite Yönetimi ile ilgili TS EN ISO/ IEC 17025 Kalite Yönetim Sistemi temelinde ilgili kalite sistem standartlarına uygun olarak; tüm müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerini karşılayıp, memnuniyetini sağlayacak gerekli dokümantasyon ve organizasyon yapısındadır.

Gıda ve Yem Laboratuvarı; Bitkisel ve hayvansal yağlar; zeytinyağı; yağlı tohumlar; tahıllar; bakliyatlar; şekerli ürünler; et ürünleri; süt ürünleri; baharatlar; alkollü ve alkolsüz içkiler; yaş meyve-sebze; su ürünleri; kuruyemişler; kuru meyveler olmak üzere tüm gıda ve yem gruplarında mevzuatta istenen analizlerden oluşan geniş bir kapsama sahiptir.

Diğer laboratuvarımızda; Toprak, Yaprak, Sulama Suyu, Kuyu Suyu ve Gübre Analizlerinde hizmet vermekteyiz. Çevre ve şehircilik Bakanlığına bağlı laboratuvarımızda evsel ve endüstriyel atık su analizleri ile hizmet vermekteyiz.

1500 metrekare kapalı alanda müşterilerimizi son teknoloji ürünü laboratuvar analizleri, bilgili danışmanlar ve kapsamlı raporlama hizmetleri ile destekleyen Laboratuvarımız iki yıl gibi kısa bir sürede elli kişiye istihdam sağlamıştır.

Bizler, küreselleşen dünyada ve uluslararası rekabette kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Büyük başarılar tesadüf değildir. Başarıların ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır. Yeni yatırımlarımız ile istihdama katkımızın olmasından gurur duyuyoruz.

Deppo Lab Hakkında

Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı, Toprak, Bitki, Sulama Suyu ve Gübre Analizleri, Çevre Analizleri (Su ve Atık Su), Gıda ve Yem Analizleri grubundan Enstrümental Analizler, Kimyasal Analizler, Mikrobiyolojik Analizler ve GDO Analizleri yapmaktadır.

İletişim

  • ÇEVRE / TOPRAK / GÜBRE Laboratuarı: Sanayi Cd. No:50/D Bornova, İzmir 
    T: +90 (232) 435 05 48 - 84 - F: +90 (232) 461 11 47 
  • GIDA Laboratuarı: Üniversite Cd.No:71/B Bornova, İzmir 
    T: +90 90 (232) 435 05 48 - 84 - F: +90 (232) 461 11 47

Ad

Yorum Yaz