Ad

Baharı taptaze bir ciltle karşılayın

85130

Baharla birlikte yeniden canlanan doğa gibi, cildimiz de tazelenebilir. Tek yapmanız gereken günde iki kere iki dakikanızı ayırarak cildinizi LUNA mini 2 ile temizlemek.

Tüm kış; soğuk hava, rüzgar, yağmur ve kara maruz kalan doğa, baharın gelmesiyle kendini yenilemeye başlıyor. Yapraklar yeniden yeşilleniyor, ağaçlar çiçekleniyor. Ama geride kalan kıştan sadece doğa değil, cildimiz de etkileniyor. Kışın olumsuz etkilerini cildinizden silmek ve baharı taze ve sağlıklı bir ciltle karşılamak için FOREO’nun LUNA mini 2’si ile tanışmaya ne dersiniz?

Kış mevsiminde solan, kuruyan, gerilen ve hassaslaşancildinizi baharda yeniden canlandırmak için günde sadece iki kere, iki dakika boyunca LUNA mini 2 ile temizlemeniz yeterli. T-Sonic™titreşimleri ile hem makyaj kalıntılarını temizleyen, hem de cildinizi kir ve yağlardan yüzde 99,5 oranında arındıran LUNA mini 2; cilt lekelerinin görünümünü de en aza indirerek pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor.

FOREO LUNA mini 2; Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve AmazonBeymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve Always Fashion e-mağazalarında satılmaktadır.

FOREO’nun cilt bakımı çözümleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için: www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Ad

Yorum Yaz