Ad

Bu Sevgililer Gününde aşkınızı Godiva çikolatalarıyla anlatın

83456

Godiva, en çok sevilen “cupcake”lerden ilham alarak geliştirdiği Sevgililer Günü çikolata koleksiyonuna ilk lokmada âşık olacaksınız!

Bu Sevgililer Gününde aşkınızı Godiva çikolatalarıyla anlatın

Dünyanın lider lüks çikolata üreticisi Godiva, 14 Şubat Sevgililer Günü için Avrupa’nın en sevilen tatlılarından biri olan ‘’cupcake’’ şeklinde çikolatalar üretti. Sıklıkla çay saatlerinde tüketilen “cupcake”ler küçük boyutlarıyla Godiva’nın tek lokmalık pralin çikolatalarına ilham oldu.

Godiva’nın Sevgililer Günü için ürettiği “cupcake” çikolata koleksiyonu aşk temasını çağrıştıran beş farklı çeşitten oluşuyor. Beyaz, sütlü veya bitter çikolatayla kaplı her bir küçük kek, praline, yumuşak ganaj gibi lezzetli katmanlarla dolduruluyor.

Beyaz Çikolata ve Çilekli Cupcake, Bitter Çikolatalı Ganajlı Cupcake, Kahveli ve Karamelli Ganajlı Cupcake, Vanilyalı Kurabiye ve Fındıklı Cupcake, Badem Praline ve Speculoos Muslu Cupcake olarak 5 çeşitten oluşan Godiva’nın Sevgililer Günü Koleksiyonu içindeki farklı lezzetlerdeki çikolatalarıyla birçok duyuya hitap eden farklı bir deneyim sunuyor. Godiva Sevgililer Günü özel koleksiyonu 2 Şubat'tan itibaren Godiva mağazaları ve www.godiva.com.tr de satışta olacak.

Godiva Çikolata Şefi, Jean Apostolou Sevgililer Günü Koleksiyonu ile ilgili olarak: “Godiva’nın marka kimliğinin kalbinde, çikolata severler için değerli ve keyif veren tadım tecrübeleri geliştirmek bulunuyor. Sıradışı dolgular çikolatadan yapılmış “cupcake”lerin içerisine sıkılarak, nefes kesici bir deneyim için özenle süslendi. Bu ilk lokmada aşk anlamına geliyor, dedi.”

 

Godiva Sevgililer Günü Koleksiyonu – Cupcake Çikolata Çeşitleri:

Beyaz Çikolata ve Çilekli Cupcake

Üzerine pembe çilek parçacıkları serpiştirilerek süslenmiş beyaz çikolatadan yapılan küçük cupcake içerisinde, çilekli mus ve çilek ganajla buluşuyor.

 

Bitter Çikolatalı Ganajlı Cupcake

İçi yoğun %70 bitter çikolatalı ganaj ile doldurulmuş ve üst kısmı %70 bitter çikolatayla süslenmiş enfes bir lezzet...

 

Kahveli ve Karamelli Ganajlı Cupcake

Çıtır tuzlu karamel parçacıklarıyla süslenmiş, hafif karamelli mus kıvrımlarının altında gizlenen kahveli ganaj, sütlü çikolatadan yapılan cupcake içerisinde buluşuyor.

 

Vanilyalı Kurabiye ve Fındıklı Cupcake

Leziz kurabiye parçacıklarıyla süslenmiş, fındıklı hafif kıvrımların altında gizlenen vanilyalı kurabiyeli mus, sütlü çikolatadan yapılan cupcake içerisinde buluşuyor.

 

Badem Praline ve Speculoos Muslu Cupcake

Çikolata parçacıklarıyla süslenen, fındık praline kıvrımlarının altında gizlenmiş, speculoos bisküvili mus dolgu, sütlü çikolatayla buluşuyor.

Koleksiyonun farklı ve zarif ambalajları, Sevgililer gününe özel olarak tasarlandı. Üzerinde narin kalpler ve çiçek motifleri ile süslü ambalajlar adeta bir aşk şiirindeki dizeleri andırıyor. Pembenin canlı tonlarının kullanıldığı zarif ambalaj tasarımları, aynı zamanda modern bir çizgiye de sahip.

Ad

Yorum Yaz