Ad

Cameo Italiano Etkinliği İstinyePark AVM’de gerçekleşti

83439
Ad

So CHIC..., 10 Şubat’ta aşk, sanat ve eğlence dolu bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Sevgililer Günü kapsamında ziyaretçilerin sürpriz hediyeler kazandığı etkinlikte, Cameo Italiano sanatının yaşayan son temsilcilerinden Luigi Mastronardi, maharetli elleriyle deniz kabuğundan çok özel bir takı hazırladı.

Ünlü radyo programcısı Geveze’nin özel gösterisi ve interaktif oyunlarıyla renklenen etkinlikte, So CHIC...’in “Cameo Koleksiyonu” da ziyaretçilere tanıtıldı.

Deniz kabuklarının, el işçiliğiyle mücevhere dönüşmüş hali olan Cameo Italiano mücevherleri, Türkiye’de ilk kez So CHIC... mağazalarında yer alıyor. Nesli tükenmekte olan bu eşsiz sanatın en önemli temsilcilerinden Luigi Mastronardi, etkinliğe katılan izleyenlerle birlikte çok özel mücevherler hazırladı.

 

DENİZ KABUKLARINA İŞLENEN AŞK

Cameo sanatçısı Luigi Mastronardi’nin usta elleriyle hayat bulan eşsiz parçalar, İstinyePark AVM’de gerçekleşen özel bir etkinlikle tanıtıldı. Deniz kabuklarının el işçiliğiyle romantik bir mücevhere dönüşme sürecini izleyen ziyaretçiler, Sevgililer Günü’ne özel sürpriz hediyeler de kazandı. 10 Şubat Pazar günü İstinyePark AVM’de gerçekleşen etkinlikte, ünlü radyo programcısı Geveze’nin özel bir gösterisi ve interaktif oyunları da yer aldı.

Ad

Yorum Yaz