Ad

İdil Yazar'dan "30 Dakikada" pratik tarifler

83416
Ad

Başta YouTube olmak üzere birçok farklı mecrada takipçileriyle deneyimlerini ve tariflerini paylaşan İdil Yazar, birbirinden pratik, hızlı ve lezzetli tariflerini 30 Dakikada “Atıştırmalıklar”, “Ana Yemekler” ve “Tatlılar” başlıkları altında 3 farklı kitapta topladı. Kitaplar, 7 Şubat’ta Misk Floral Cafe’de gerçekleşen lansmanda tanıtıldı.

Her mecrada takipçileriyle tariflerini ve deneyimlerini paylaşan İdil Yazar, yeni tatlar deneyip kendi yorumlarını en pratik şekilde harmanlamaya devam ediyor. “Mutfakta az, sevdiklerinizle bol zaman geçirin” diyerek yola çıkan İdil Yazar, lezzetli ve bir o kadar da hızlı tariflerini 30 Dakikada “Atıştırmalıklar”, “Ana Yemekler” ve “Tatlılar” olmak üzere üç farklı kitapta bir araya getirdi. Kitaplardaki tüm tarifler, yalın anlatımları ve kolay yapım aşamalarıyla dikkat çekiyor.

Yemeğin birleştirici gücüne inanan İdil Yazar’ın yeni kitapları, Emirgan’daki Misk Floral Cafe’de gerçekleşen lansman ile tanıtıldı. Lansmana katılan isimler arasında Aslı Kızmaz, Dilara Koçak, Pınar Sabancı, Hande Taviloğlu, Saba Tümer ve Tamer Yılmaz da vardı. Kitaplar, sofralara eşsiz tatlar katmak üzere tüm kitapçılarda satışa sunuldu.

Ad

Yorum Yaz