Ad

Rowenta’da Şimdi #AşkınZamanı!

83410

Tek bir ürün üç ayrı özellik; düz saçlar, bukleler ve tost dalgaları...

Bir kadının isteyebileceği tüm özelliklere sahip olan Rowenta for Elite Fashion Stylist 3’ü 1 Arada ile bu 14 Şubat’ta sevgilinizi şımartmaya ne dersiniz?

Çok sayıda görünümü, zaman harcamadan yaratan Rowenta for Elite Fashion Stylist 3’ü 1 Arada, kadınların tüm saç şekillendirme ihtiyaçlarına cevap veriyor. Saç düzleştiricisi, maşa ve tost dalgası seçenekleri ile kusursuz stillerin yaratıcısı Rowenta for Elite Fashion Stylist 3’ü 1 Arada Sevgililer Günü için en stylist hediye alternatifleri arasında yerini alıyor.

Kolay kullanımıyla pürüzsüz ve parlak sonuçlar sunan Rowenta for Elite Fashion Stylist 3’ü 1 Arada aynı zamanda iyon jeneratörü ve seramik kaplamasıyla kusursuz görünüm sağlıyor. Son moda tost dalgaları için 3D plakalar, verimli düzleştirme için 2 entegre tarak, geniş ve muhteşem dalgalar için geniş 35 mm’lik çap özelliklerine sahip olan Rowenta for Elite Fashion Stylist 3’ü 1 Arada, tüm saç tiplerine uyum sağlayarak 170°C ve 200°C olmak üzere iki ayrı ısı alternatifi sunuyor.

 

Sevgilinizin neye ihtiyacı olduğunu artık biliyorsunuz; 

Rowenta for Elite Fashion Stylist 3’ü 1 Arada

 

www.rowenta.com.tr

Instagram: https://www.facebook.com/rowentaturkiye

facebook: https://www.instagram.com/rowentaturkiye

Ad

Yorum Yaz